Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valami online oldal ahol...

Van valami online oldal ahol pénzt lehetne keresni (szintén online? ) (15f)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy új telefont, de a környéken nem lehet sehol dolgozni meg az iskola mellett nem is lenne rá időm, ezért arra gondoltam, hogy hátha lenne neten egy munka amit online lehet "csinálni".. értitek na :D informatikához egy közepes szinten értek (programozás: html,css; táblázatkezelés).. valami ezekkel kapcsolatosat nem tudnátok írni?
2015. okt. 24. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Programozással lehet, de HTML+CSS távolról sem elég.
2015. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
biztos nincs valami? :/ ...
2015. okt. 25. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyen munkát keres, kismamák, csökkent munkaképesség, akiknek van egy kis plusz szabadidejük, szocfóbiások, naplopók. Jellemzően egyikük se talál. Én is először 18 vagy 19 éves voltam mikor diákmunkával egy kicsit komolyabb összeget össze tudtam szedni nyáron. (85ezer Ft)
2015. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De van, csak 15 évesen nincs olyan tudásod, amiért pénzt lehetne kérni.
2015. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!