Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vakmerőség 21 éves lányként,...

Vakmerőség 21 éves lányként, 0 nyelvtudással kimenni Ausztriába dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg ha magyar intézi neked a "munkát"
2015. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha szép vagy, akkor az egyik vesédet megtarthatod, de akkor is kiverik a fogaidat, hogy jobban tudj szpni.
2015. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem vakmerőség, ostobaság.
2015. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekibe lehet felvesznek, ha megtanulod azt a pár német szót amit kell. Bécs Hauptbahnhofon is van egy, ott mindig hallok magyar szót. :) Esetleg ismerősön keresztül. Nyugat-Ausztriában nagyobb esélyed lenne.
2015. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, az :) De nálam pont ugyanez a helyzet most, igaz én haverral megyek.Valamennyire azért fejleszd a nyelvtudásod, hogy legalább meg tudj szólalni (állásinterjún pl).Persze ez attól is függ h mit fogsz dolgozni.Pl sok hotel keres szobalányt, oda elég ha csak vakersz valamit, de néhány helyen már ott is kell a társalgási szint.Ha keresel akkor olyat nézz amiben a Grundkenntnisse szó benne van, ez kb alap nyelvtudást jelent.Sok sikert! :)
2015. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a 0 nyelvtudás dolgot én soha nem értettem... holnap indulsz és csak ma tudtad meg hogy mész?


Akkor pedig tessék elmennyi egy aktív nyelvtanfolyamra és hetek alatt máris beszéled a nyelvet valamennyire. Fél év alatt pedig a 0-ról középszinte fel lehet tornászni.


Ja hogy "áá neked az nem menne mert nincs nyelvérzéked"...akkor nem a nyelvtudással hanem a kitartással van gond és elég hamar bele fogsz bukni.

2015. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!