Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonon rendeltem de szeretné...

Amazonon rendeltem de szeretném visszaküldeni?

Figyelt kérdés
Amazonon rendeltem de nem vettem észre hogy az adó(tax)mennybe kerül.42 dollárt fizettem a 6 dolláros pólóért free shippingel igen tudom egy idióta vagyok de még nem érkezett meg de már elküldte.feltétlen szükséges nekem újra feladnom?azt pontosan hogyan kell majd az eladó küld nekem pontos címet?az összes pénzemet visszakapom vagy csak a 6 dollárt?
2015. okt. 28. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

300% adót fizettél? Azt hogyan?

Bármit is csináltál, ha a termék ára 6 dollár volt, akkor annyit is fogsz visszakapni, ha a saját költségeden visszaküldöd az eladónak.

2015. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmezhetetlen ami hülyeséket irsz.
2015. okt. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
free shipping általában csak usara vonatkozik. szállítási költséggel, adóval, vámmal, lehet belőle 42, mert beleszámít a postaköltség is. legfeljebb amazonnál próbálkozhatsz, hogy az eladó tisztességtelenül járt el, mert free shipping helyett x dollárt fizettél. ha nincs igazad, akkor is van rá esély, hogy visszakapd a lóvét, de lehet, hogy többet nem vehetsz semmit amazonról
2015. okt. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a termék árát kapod vissza és te fizeted a visszaküldés postaköltségét, ami biztos több lesz, mint 6 dollár.
2015. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 100%, hogy az Amazon nem járt el tisztességtelenül, csak a kérdező nem tudja használni az oldalt.


Fizetéskor MINDIG pontosan kiírja, hogy mennyi a postaköltség, és az is oda van írva, hogy a Free Shipping nem az egész világra vonatkozik. Az is oda van írva, hogy (ha pl. az USA-ból rendelsz), akkor még adók és vám is felléphet, amihez az amazonnak semmi köze sincsen.

2015. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!