Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a diákhitelt egy összegben...

Ha a diákhitelt egy összegben akarom visszafizetni (1 mFt felett), meg kell jelölnöm, honnan van a pénz? Miből tevődik össze? Pl. Szüleimtől kaptam, eladásból, munkából, milyen arányban stb.

Figyelt kérdés
Gondolom, van erre vonatkozó szabályozás, APEH, pénzmosás elleni törvények miatt stb. Hol találok erről infót? Mi ennek a menete? Köszi!
2010. márc. 18. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kérdeznek semmit, ez nem olyan hatalmas összeg.

Gyűjtögethetted te azt 10 éven át is....

2010. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szüleid utalják át a te bankszámládra, akkor nem illetékköteles az ajándék. Ha kölcsön adják, akkor foglaljátok írásba a kölcsönszerződést. Automatikusan nem kérdezik, de jobb felkészülni.

Előző válaszolónak: Persze azért vett fel a kérdező diákhitelt, mert 10 év alatt összespórolta. Szerinted hihető?

2010. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne hihető? Egyébként sem kérdezik.
2010. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy neked hihető, de nekem nem életszerű az, hogy ha van összespórolva a tanulásra pénz, akkor is kamatozó hitelt vesz fel valaki.
2010. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne hihető? Én is ezt teszem. Van megtakarítva 400.000 Ft-om, ezen felül éves bónuszom (400.000 Ft) is erre a célra fordítom, valamint fizetésemből 200.000 Ft-ot fordítok, már is "csak" 700.000 Ft maradt, amit kifizetek 3 hónap alatt.
2015. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!