Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ügyfélkapun hol tudom megnézni...

Ügyfélkapun hol tudom megnézni, hogy mennyi tb tartozásom van?

Figyelt kérdés

Eddig az önkormányzat fizette majd a kormányhivatal. Nem vállaltam el egy közmunkát így megszakítottak mindent. Szeretném magamnak fizetni a tb-met, de nem voltam még intézkedni ez ügyben. Kíváncsi vagyok mennyivel is vagyok elmaradva.

Azt megtaláltam ügyfélkapun, hogy biztosítási jogviszony ott kiírt mindent, legutolsó jogosultságom kezdete: 2015.03.01. vége: 2015.07.09.

Szóval ez azt jelenti július óta nincs fizetve? Azt a havit is bele kell számolni?


2015. nov. 2. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ebev szolgáltatások, lekérdezések, adófolyószámla
2015. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom jót nézek e, de csak 0 ft-ot ír.
2015. nov. 2. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Bejelentkeztél egészségügyi szolgáltatási járulék (tb) fizetésre?
2015. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem még, ezek szerint azért nem írja ki?

Neten keresztül is betudok jelentkezni?

2015. nov. 2. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:

15 napon belül be kellett volna jelentkezned. Az alapján írják elő a fizetendő összegeket.

Neten keresztül is meg tudod tenni a 15T1011-es nyomtatványt kell beküldened (ügyfélkapun keresztül)

2015. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Július havi is bele számít? Kamat is lesz rajta?

2015. nov. 2. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Július tört hónap lesz.

Számolnak majd késedelmi kamatot, de csak jövő ilyenkor (nem lesz nagy összeg)

2015. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!