Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha rendeltem...

Mi van akkor, ha rendeltem egy táskát neten 2 napja, viszont ha nem leszek itthon amikor a postás jön akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
D.u. 4 től dutok ittlenni. A postás meg bármikor jöhet. Ilyenkor mi történik? Postaládánk zárva.
2015. nov. 2. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha postán rendelted akkor be kell menned érte mikor ráérsz.
2015. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szólsz a szomszédnak vegye át. A postásnak meg kiteszel egy cetlit, hogy a csomagot adja be "Kovácséknak."


Amúgy általában kétszer megpróbálják kézbesíteni. De gondolom hagytál meg telefonszámot a táskarendelésnél, ami fel lesz tüntetve a postásnak, és fel fog hívni, hogy hol vagy, te meg megmondod, hogy melyik szomszédba adja be.

2015. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lakcímet adtam meg, magánszemélytől vettem azt mondta kipostázza a házamig.
2015. nov. 2. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Postás be fogja vinni a postára, aztán ott szépen átveszed.
2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És honnan tudják hogy az az enyém?
2015. nov. 2. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Például onnan, hogy rajta van a neved és a címed. A személyiddel meg igazolod magad, hogy tényleg te vagy az.
2015. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A postás megpróbálja kézbesíteni a csomagot. Ha nem vagy otthon, nem fog neki sikerülni. Ilyenkor ír egy értesítést, hogy megpróbálta, van erre neki formanyomtatványa. Mikor hazaérsz, megtalálod a postaládában az értesítést, azon rajta van, hogy melyik postán és mikor veheted át a küldeményt. Fogod ezt az értesítést, magadhoz veszed valamelyik személyazonosításra alkalmas igazolványodat és besétálsz a megadott postahivatalba. Ott meg fogod kapni a csomagodat.
2015. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!