Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok e olcsó Mlm céget mondani?

Norkadek kérdése:

Tudtok e olcsó Mlm céget mondani?

Figyelt kérdés

Beraknék kezdésnek 49.000Ftot, de most mondom, semmi Mlm diszkont! Szomszédos országok ajánlatai is jöhetnek!


az Mlm diszkonttal a bajom, rendeltem egység csomagot, kb 29 termékből 10 sose érkezett meg! Mivel buktam krediteket, ezért drágábbá vált minden. Ördöngőseket ne!



2015. nov. 5. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem jól állsz hozzá,

én benne vagyok egy nagyon jó rendszerben utazási közösség,ha gondolod írj privit,és kapsz infót.

2015. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem pénzt kell berakni, hanem dolgozni kell!! Az MLM nem arról szól, hogy a pénzt nyomod bele és ülsz otthon!
2015. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Ha sikereket akarsz elérni, keresni szeretnél, akkor olyat céget válassz, amelyiknek széles termékpalettája van ami között bárki találhat magának valót, napi használatúak és természetesen minőségiek legyenek, olyan területen amit keresnek az emberek, legyen tőkeerős, ne egy most alakuló, minél több országban jelen lévő, folyamatosan növekvő forgalmú, és természetesen jól fizető stb.A saját tapasztalataim alapján én a Forevert ajánlom.Természetesen a sikerért, az eredményekért az MLM-ben is meg kell dolgozni, de megéri, busásan megtérül.
2015. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Más oldalról közelítsd meg a dolgot. Mondok egy analógiát:"Szeretnék egy hosszú távú, boldog párkapcsolatot. Hajlandó vagyok ezért a cél érdekében 49000 Ft-ot berakni." Ugye, milyen hülyén hangzik, Az MLM sem pénz berakásáról szól, de persze kell hozzá pénz is. Miért akarsz MLM-be kezdeni? Rakd össze a választ a fejedben. Ha megvannak a céljaid, akkor keress hozzá megfelelő MLM-céget!
2015. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csakis olyanba kezdj, ami:

1. nem korlátozódik országhatárok közé,

2. nem csak egyetlen termékkel (vagy termékcsoporttal) rendelkezik.

2015. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
16%

Csak ajánlani tudom a Natural Immune Control System Zrt.-t.

A központjuk Budapesten van, a Szabadság tér 7-es szám alatt.

Ha valaki érdeklődne a központi telefonszámuk: 06 20 27 02 098

2015. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy MLM-cég nem attól jó, hogy "olcsó" :)
2016. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elég olcsó, ahol nem neked kell fizetned (ha mindenáron fizetni akarsz, akkor persze megteheted), hanem pénzt kapsz a munkádért?
2016. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel mind egy rakás sz*r ezért mind eléggé olcsó :)
2016. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalizált Ponzi-séma...
2018. szept. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!