Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a pályázat benyújtásának...

Ha a pályázat benyújtásának határideje: 2015. november 9. , akkor 9. én még tudok leadni papírt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A kiírásba benne van, hogy milyen úton meddig érvényes a feladás (pl. postai bélyegző), vagy leadás időpontja. Papírt még sokszor utólag, a határidő után is lehet hiánypótlás keretén belül. De ez is benne szokott lenni a kiírásba.
2015. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a kiírás:

A pályázati űrlapot egy példányban kinyomtatva, aláírva, az (állandó) lakóhelye szerinti települési

önkormányzat kiírásában meghatározott kötelező mellékletekkel együtt el kell juttatni az önkormányzathoz

az adott évi páláyzati kiírásban feltüntetett határidőig. Amennyiben ezt nem teszi meg, a pályázata

automatikusan elutasításra kerül. A kötelező mellékletekkel kapcsolatban a települési önkormányzatok által

közzétett és meghirdetett pályázati dokumentációban talál tájékoztatót, valamint a pályázat Szociális

adatok-kiegészítő lapfülön. Amennyiben az önkormányzatok kitöltendő formanyomtatványokat kérnek be

kötelező mellékletként, azokat is az önkormányzatok által meghirdetett és közzétett formában érhetik el.

Kérjük, előzetesen mindig tájékozódjanak az önkormányzatokhoz benyújtandó kötelező

mellékletekkel kapcsolatban!


Időpontnál meg ennyi van:a pályázat benyújtásának határideje: 2015. november 9.

2015. nov. 5. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A pályázat beadásakor - véleményem szerint - kapsz egy papírt, hogy átvették a pályázatot. ha ez 9-én történik - személyesen - akkor még benne vagy a határidőben.


Amit írtam, nem 100 %, csak 90, de majd mindjárt jön Norbi és kiigazít, ha valamit nem jól írtam...

2015. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!