Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem szeptember 10-én...

Rendeltem szeptember 10-én aliexpressről egy kabátot. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Szóval nehezen, de 60 nap után eljutottunk oda, hogy kaptam egy csomagszámot (azok után, hogy egyszer már kértem vissza a pénzemet mert nem küldött semmit, hosszan varakoztatott, majd az aliexpress kijelezte a whislist-en, hogy product no longer available. Az eladó csak játszotta a hülyét, rábeszélt, hogy állítsak mindent vissza.) Szóval kaptam kb 4 napja egy csomagszámot, de rámentem a linkre, ami ott volt alatta china post weboldala. Hiába írom be a kódot, a cs. számot, nincs találat. Ami persze a legjobb, hogy újra kezdődött a 60 napos számlálás. Ez mit jelent? Tavaszra fog megérkezni? Egyáltalán feladta? Akárhol olvasom a hasonló topikokat, mindenhol max 4 hetet írnak h annyi idő alatt már kézhez kapták amit megrendeltek...Ez miért van? Életem első rendelése aliról...

2015. nov. 5. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ido alatt lejart a purchase protection, azaz ha nem erkezik meg, vagy nem az, amit rendeltel, nem kerheted vissza a lovet. A csomagszam meg par napig nem ad eredmenyt a cp oldalan megha fel is adtak a csomagot. Es igen, az unnepi szezon miatt valamikor februarban fog megerkezni, ha szerencses vagy.


Egyebkent kabatot nem okos dolog Aliexpressrol rendelni, mert a meret garantaltan nem fog passzolni, es az araik sem olyan jok, hogy megerje bevallalni a kockazatot, inkabb pl. h&m-nel vard meg, hogy arazzanak le egy hasonlo kabatot.

2015. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Ezek szerint érdemes dispute-ot nyitnom? Vagy akkor a pénzem már elúszott s csak a jó szerencsén múlik, hogy megérkezik? Tanultam belőle csak olyan jól nézett ki s annyi mindenki rendszeresen vásárol onnana környezetemből persze csupa-csupa pozitív tapasztalattal.
2015. nov. 5. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Na mert nem írtam le neked legalább 3x, hogy ne foglalkozz a kínaival és nyiss disputot igaz?


Mintha falnak beszélne az ember, komolyan...

2015. nov. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!