Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal számlámhoz bankkártyá...

PayPal számlámhoz bankkártyá szeretnék "társítani" [credit card to your PayPal account to pay quickly and easily], de amikor megcsinálnám ezt írja: This card has been disabled for entry into the PayPal system. Miért?

Figyelt kérdés
optbank junior számlám van, és eddig működött. Tegnap akartam utalni, és ezt írta ki [előtte már májusban 400 forintért megkaptam a 4 digitális számjegyet, az más dolog, hogy mára már nem tudom :D ] Köszönöm előre is a segítséget.

2015. nov. 8. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

tehat majusban mar beirtad a 4 jegyu kodot es hozzarendelted a kartyat a Paypalhoz?

Akkor most minek akarod tarsitani? Egyszer mar megtetted!


Eddig mukodott? Mit ertesz ez alatt? Mi mukodott? A Paypalos fizetes? Vagy a kartyad mukodott a sarki boltban?

2015. nov. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogosak a kérdések. Eddig tudtam, pl; steamra pénzt feltölteni . Most már nem engedi feltölteni. Azt olvastam, hogy újra kérjek 4 karaktert. A sarkon pedig nincs bolt :DD [Tudom, poén :P ]
2015. nov. 10. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

forumon az okosok azt mondjak vedd fel a kapcsolatot a Paypallal

irj nekik

aztan valoszinu kuldenek egy emailt altalanos izekkel olvasd at az egeszet, ha nincs benne a megoldas akkor valaszolj arra az emailre es ird meg hgy a problema meg mindig fenn all

ha nem megy az angol fogalmazd meg magyarul es dobj ki egy kerdest angol kategoriaban ;)

2015. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!