Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egytemista lányként hogyan...

Egytemista lányként hogyan tudnék 100%-ban független lenni apámtól? 21l

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
elmész dolgozni vagy keresel egy cukrosbácsit!
2015. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Balázska, ez már kezd túl beteges lenni! :|
2015. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bob the builder ***** válasza:
73%
prostitúció
2015. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A prostitúcióra való felbujtást a törvény bünteti,

tehát csak óvatosan a szavakkal.

2015. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szóval ha valaki azt kérdezi, hogy hogyan lehetne függetlennek lenni fiatal nőként és valaki azt mondja, hogy a prostitúció a hasonló helyzetben levő csinos és fiatal nőknek egy valós alternatíva szokott lenni, akkor az felbujtás?

Szerintem ez nagyon nem állja meg a helyét... :(

2015. nov. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez milyen kérdés? Egyetemre jársz, és nem tudod a választ? A függetlenedéshez egyetlen dolog kell: pénz. (Na jó, meg persze akarat. De úgy látom, az megvan.) Honnan szerezz pénzt? Dolgozz. De ne nagyon reménykedj. Egyetem mellett nem túl nagy eséllyel fogsz olyan munkát vállalni, amiből albérletet, rezsit, élelmezést, ruházkodást, stb., stb. fizetsz.

Nem értem, milyen tanácsot vársz, sajnos nincs semmi tuti tipp, ami gyors megoldás a problémádra.

2015. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szóval ha valaki azt kérdezi, hogy hogyan lehetne függetlennek lenni fiatal nőként és valaki azt mondja, hogy a prostitúció a hasonló helyzetben levő csinos és fiatal nőknek egy valós alternatíva szokott lenni, akkor az felbujtás? "


Igen az!! ajánlom, olvasgasd a BTK-t.

2015. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne gyere már a Btk.-val, mikor nincs benne ilyen, hogy prostitúcióra való felbujtás. Ez amúgy sem az.
2015. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves #7, csak a kedvedért elolvastam a BTK-t, nem vagyok jogász, de szerintem te sem :((


BTK:

"14. § (1) Felbujtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír.

(3) A részesekre is a tettesekre megállapított büntetési tételt kell alkalmazni.


64. § (1) Megrovásban kell részesíteni azt, akinek cselekménye az elbíráláskor már nem veszélyes, vagy olyan csekély fokban veszélyes a társadalomra, hogy az e törvény szerint alkalmazható legkisebb büntetés kiszabása vagy más intézkedés alkalmazása - ide nem értve az elkobzást, a vagyonelkobzást és az elektronikus adat végleges hozzáférhetetlenné tételét - szükségtelen."

Felbújtó az, aki mást BŰNCSELEKMÉNY... a prostitúció Magyarországon legális tevékenység, még olyan is előfordul, hogy adóznak utána...


"143. § (1) Aki a lakosság elleni átfogó vagy módszeres támadás részeként

f) mást szexuális erőszakra vagy annak eltűrésére, prostitúcióra, magzat kihordására vagy magzatelhajtásra kényszerít,

bűntett miatt tíz évtől húsz évig terjedő vagy életfogytig tartó szabadságvesztéssel büntetendő."

Ilyen tényleg létezik, de ebben az esetben nem igazán beszélnék kényszerítésről... Szóval nem értem miről beszélsz.


"201. § (1) Aki

a) mást prostitúcióra rábír,

bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

Ez tényleg létezik, de van különbség aközött, hogy rábírok valakit és aközött, hogy felvetem a prostitúció a megélhetésért az egyetemisták körében egy valódi jelenség Magyarországon... És tényleg az. Akkor valójában prostitúciót segítek elő? Ez nehezen állná meg a helyét... Az ezekről szóló tévéműsorok és online cikkek sora is hasonló szerepet tölt be, szóval ez nem igazán jött össze...


És álljon még itt valami szintén a BTK-ból THE MORE YOU KNOW címszó alatt:

"25. prostitúció a rendszeres haszonszerzés céljából történő szexuális cselekmény végzése;"

2015. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 64-est nem akartam bemásolni, az véletlen volt :D:D
2015. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!