Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen rendeltem egy ruhát,...

Ebayen rendeltem egy ruhát, várható szállítási idő okt.24-29 volt. Nem kaptam meg a ruhát, és az eladó is törölte magát, plusz egy egyszeri alkalomra lett volna rendelve. Szeretném visszakapni a pénzt, ha a héten nem jön meg a ruha. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Nov.5-én nyitottam egy case-t az ebayen, ahol 12-ig válaszolni kell az ealadónak. Ma kaptam egy tracking numbert, melyet lekövetve, kiderült, hogy 21-én adták fel és csak 29-én továbbították Mo felé. Tehát eleve esélytelen volt, hogy megkapjam. Kérhetem a visszatérítést, ha 12-ig sem jön meg a cucc? Mit tehetek, hogy visszakapjam a pénzem? A negatív értékelés nyilván törölt felhasználónál nem játszik.

2015. nov. 9. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

no para

a penzed visszakapod ha a cucc nem jon meg

varnod kell addig amit a tracking mutat

ha nem jon meg kozold az ebay-el

2015. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!