Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Malajziai postáról küldtek...

Malajziai postáról küldtek már nektek csomagot?

Figyelt kérdés

Nekem most 2 csomagom is így küldték. Olyan számot adott az eladó amit csak malajzia területén tudnak követni.

17track szerint így néz ki:



2015-11-06 07:45 Hungary, Item Arrived at Hungary

2015-11-04 19:47 MPC PMIH (KLIA), Item Sent to Hungary

2015-11-04 14:43 MPC PMIH (KLIA), Item Posted Over The Counter to Hungary

2015-11-01 20:53 MPC PMIH (KLIA), Dispatch Pre-Alert Posting To Hungary


A másik csomagom is hasonlóan néz ki 1 nap eltéréssel. Egy korábban feladott csomagom most a vám alatt van az kínai postával volt küldve. Most folyik a vámoltatás


Érdekes hogy egy 4. csomagom már 7-én felszállt kínából de még nincsen feljegyzés arról hogy a célországba érkezett volna... ennek mi az oka? Összefüggésben lehet azzal, hogy vámoltatják az egyik csomagomat? Vagy csak a hazai posta sz.rt be a karácsonyi rohamtól??? Ilyen még sosem volt, hogy kínai csomag után 1 hétig nincsen info. Malajziai csomagról még legalább annyi hogy ideért de a másikról...félek, hogy a postások lenyúlják :(


2015. nov. 14. 16:42
 1/8 t-pac válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám. Pontosan ugyanezt írja ki nekem is a maláj posta rendszere(csak nekem 17-én érkezett mo-ra) és még mindig nem érkezett meg a cuccom. Amikor a postán érdeklődtem, hogy mit lehet ilyen esetben tenni, hogy a maláj rendszer azt jelzi, hogy már itt van, de a magyar posta rendszere nem is találja, akkor adtak egy számot(06/30-771-3606), hogy azon érdeklődjek(még nem volt rá időm sajnos), mert hogy az ilyen (FTLMY) csomagok, amik így kezdődnek vagy hasonlóan, amikor megérkeznek itthon a reptérre, ott adnak nekik egy új számot, ami alapján azonosítja a postánk... Neked meglett a csomagod azóta?
2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 baranzo válasza:
Nekem is ugyanez a problémám és felhivtam a fent megadott számot. A hölgy azt mondta, hogy az ilyen FTLMY kezdetű küldeményeket nem tudják kikeresni, mert nem regisztráltak se nem csomagként adták fel őket. Várni kell és valószinűleg meg fog érkezni. Azt mondta, hogy naponta hivják olyanok, akiknek 2 hónappal ezelőtti feladású maláj postás csomag nem jött még meg.
2016. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

12 Dec 2015, 11:50:00AM Item Arrived at Hungary Hungary

10 Dec 2015, 12:55:36PM Item Sent to HUNGARY MPC PMIH (KLIA)

30 Nov 2015, 10:35:44AM Item Posted Over The Counter to Hungary MPC PMIH (KLIA)

29 Nov 2015, 16:30:59PM Dispatch PreAlert to Hungary MPC PMIH (KLIA)



SYLMY trackinggel rendeltem én is, Dec 12 óta én sem tudok semmit a csomagról, pedig nagyon fontos lenne nekem !!!

2016. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sziasztok, dettó nálam is ez a helyzet:


2015-12-12 Hungary, Item Arrived at Hungary

2015-12-10 MPC PMIH (KLIA), Item Sent to HUNGARY

2015-12-10 MPC PMIH (KLIA), Item Posted Over The Counter to Hungary

2015-12-08 MPC PMIH (KLIA), Dispatch PreAlert to Hungary


Még én se kaptam meg ...

2016. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ok én jelzek ha lesz valami de általában nagyon lassan ér ide a maláj posta most tudtam meg


amúgy meg ez nem tracking... fake. sima levél, vagy megérkezik vagy nem nincs semmilyen tracking number ami való lenne

2016. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) nekem azóta a 3. csomagomat küldik maláj postával. Az egyik már megérkezett, a másik november óta változatlan. A legutolsót meg csak 1-2 hete rendeltem.


Végülis csak 1-2 eurós dolgokról van szó szóval csődbe nem megyek de még ígyis sok van hátra az Alin az időből szóval még kivárok :) Valakinek azóta változás?

2016. jan. 12. 14:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Na eddig minden megérkezett maláj postával de a rekord 3,5-4 hónap volt :D
2016. márc. 11. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 2016 december 28-án rendeltem egy MP4 lejátszót.

Január 5-ig nem is működött a csomagkövetés, pedig többször is rákerestem a www.17track.net/hu oldalon.


Most ezt írja:

2017-01-05 16:35 MPC PMIH (KLIA), Item Sent to HUNGARY

2016-12-30 17:36 MPC PMIH (KLIA), Item Posted Over The Counter to Hungary


Kíváncsi vagyok mikor jön meg.

Egyébként ez a harmadik MP4 lejátszó, amit rendeltem, kétszer is elveszett ugyanez a fajta útközben.

A pénzt mindkétszer visszakaptam.


Remélem ezúttal megkapom. Legalább most tudom, hogy biztosan feladták, az első kettőre nem volt nyomkövetés.


Azt nem értem, hová tűnnek el ezek a csomagok?

Valaki útközben lenyúlja ezeket?

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy véletlen elhagyják...

2017. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!