Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kaparós sorsjegyek sorszámáb...

A kaparós sorsjegyek sorszámából kilehet számolni, hogy melyik nyerő és melyik nem?

Figyelt kérdés
Valami biztos van benne, mert van pl a Rubik Kocka. Nyertem rajta a múltkor egy ezrest. Lefotóztam a sorszámát (83-al kezdődött és 10-re végződött). Kiszámoltam, hogy minden 20. nyer egy ezrest. Megvettem a sorban "következőt" ami 30-ra végződött. (Mert ugye a kaparósokat sorba nyomtatják azért is árulják tömbökben) Azzal is nyertem, de csak 500-at. Amit nem értek, de mindegy. Vettem még kettőt ami 10-esre meg 30-asra végződött. Ami 10-esre végződött megint egy ezrest nyertem, ami 30-asra megint 500-at. Sajnos kifogytak a lottózóból ami 10-re meg 30-ra végződött. Egy közeli lottózóba átmentem. Ott volt egy 10-re végződő meg 30-ra végződő. Peparáztam, hogy most ami 30-ra végződött nem nyertem, de ami 10-re azzal megint igen egy ezrest. Vettem eggyet ami 70-re végződött azzal 500. Kifogytak ami 20-al emelkedett. Átmentem egy másik lottózóba, vettem ami 10-re, 30-ra meg 90-re végződött. Egyikkel sem nyertem. Kicsit kezdett bosszantani a dolog, hogy most mi van. Aztán hazamentem. Valami biztos vn a dologban. (Az most itt egy speciális eset, hogy nem számít milyen számok vannak belül, ha 20-al emelkedik akkor mindegy mi van belül, különben számít.)

2015. nov. 17. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Szerencsejáték Zrt-nél nem ütődöttek dolgoznak, és ügyelnek arra, hogy a nyerő sorsjegyek eloszlása véletlenszerű legyen (ezt biztos nem nehéz megoldani). Ha nem így lenne, nem termelnének profitot. Valószínűleg csak rövidtávon szerencséd volt. Ez jó dolog, szóval hogyha most pluszban vagy, most hagyd abba. Egy haverom így fogalmazott egyszer: "a lottó [ill. más szerencsejátékok] azoknak az adója, akik hülyék valószínűségszámításból".
2015. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nincs ezekben semmi, hogy az itthon kapható kaparós sorsjegyeket nem is európában gyártják.

A költségvetési adatok nyilvánosak, kikeresheted belőle melyik cág gyártja, és a neten megtalálod a székhelyét.

A jutub pedig tele van filmekkel amikben bemutatjáka gyártógépsorokat amik kb úgy pörögnek mint a mozigépben a filmkockák.

Ha ezekután is azt képzeled, hogy bármi rendszer van az egészben, hát sok szerencsét neked!


Egyébként azon gondolkodtál már, hogy mégis ki és hogyan ellenőrizhetné azt, hogy a nagyobb összegek, esetleg a főnyeremény benne van e egyáltalán?!?


Nem kell ebbe komolyabb pénzt ölnöd, rengetegen töltenek fel lekaparós videókat a netre, sokan már a századik sorsjegyükön is túlvannak komolyabb nyeremény nélkül.

2015. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nincs rendszer bennük. Nagyon egyszerű megoldani hogy véletlen legyen!
2015. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!