Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 2db terméket 1ft-ért...

Ha 2db terméket 1ft-ért nyertem meg a vaterán, nem kell vinnem semmit se érte ajándékba, ugye?

Figyelt kérdés
Mert néha szoktak valami csokit,vagy ilyesmit adni,de én nem akarok egy ft-ot se rá költeni.
2015. nov. 18. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok az erkölcsi értékeidhez. :) Bár nem mindegy, hogy egy 2 ezer forintos telefontokot vettél egy ft-ért vagy pedig egy kis karkötőt, de akkor is illik vinni valamit.
2015. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kell és nyilván emiatt nem fog lepontozni, de azért egy sportszelet csak nem vág anyagilag a földhöz.

Esetleg ha sportszelet-értékű valamit vettél akkor érthető, de drágább cuccoknál valószínűleg smucig alaknak fog tartani, de végül is Neked mindegy, mit gondol...

2015. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 azt azért te is belátod hogy ez a 2000 ft-os telefontok és a kis karkötő a legbénább példa amit valaha felhoztak az emberiség történetében.
2015. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ruhaneműről van szó,nagy értéke nincs :)
2015. nov. 18. 13:41
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem az értékről szól ez, hanem a hozzáállásról. Büdös nagy féreg vagy te kérdező.
2015. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

"ruhaneműről van szó,nagy értéke nincs :)"


Szükséged van rá? ha igen, akkor mégiscsak van értéke (főleg, ha márkás) és a helyedben örülnék, hogy INGYEN hozzájutottam. Az eladó dolgozott vele, lefényképezte, szerencsés esetben leírást írt, várnia kell, amikor mész érte (volt olyan, hogy 1 ft-ért megnyert terméknél csak a 3.-ik időpontra jött el a vevő, holott Ő MONDTA AZ IDŐPONTOT (na ettől tudok kiakadni).

Még mielőtt elkezdenétek lehúzni :D igen, tudom, az eladó baja, ha feltette 1 ft-ra, akkor vállalja a következményeket (én vállaltam is), de ha én vevőként 1 ft-ért nyerek valamit, hanyatt homlok rohanok érte.


"de én nem akarok egy ft-ot se rá költeni"


Egyáltalán nem kötelező venni valamit, de ez a hozzáállásod elég megbotránkoztató. Tényleg annyira megerőltető lenne az eladó munkáját és a ruhát együttesen pl. egy szelet 40 ft-os (igen, ennyiért is van) nápolyival jutalmazni?

Amúgy volt olyan vevőm, akinek volt otthon még 1 ft-osa és "poénból" 1 ft-al fizetett :-) Mindketten értettük a poént és jót nevettünk :-)

2015. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! A magadfajta "ingyenélők" miatt tart itt az ország ahol.:) Mindent elvártok. Ingyen. Munka nélkül. És még azt hiszed hogy te vagy a valaki mert elmész érte...
2015. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: tulajdonképpen olyan szempontból örülök is a kérdésednek, hogy igaz, hogy van egy csomó ruhánk itthon, , jó állapotú, márkásak is, de a kérdéseddel segítesz eldönteni, hogy a Vaterán adjam-e el? Ezek után inkább leviszem az adományboltba - időt takarítok meg és ott legalább örülnek neki :-) Ráadásul a bevételből munkanélkülieket alkalmaznak eladónak - így nem csak az örül, aki olcsón hozzájut a ruhához, hanem az is, akinek ezáltal munkája van :-)
2015. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
El vagytok ti kicsit tévedve :) Nem az a hobbim hogy 1ft-os cuccokat vadászok,majd halomra elhozok mindent,bár ez is lehetne,mert az 1ft,az 1ft.Ezer dolgot raktam már fel 1ft-ért,és aki elvitte,attól én nem vártam el se csokit,se semmit,és nem fogadtam el ! Úgyhogy ti vagytok kicsit fogalomzavarban ezzel kapcsolatban,mert 1ft az nem egyenlő pl. egy 300ft-os csokival.Ha 300 ft-ért akarja elpasszolni,rakja fel annyira és kész ! 300ft-ért meg nem hozom el,mert annyira meg nem kell,ennyi :)
2015. nov. 18. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt 300 ft-os csokiról? mert mi nem... Olvastam egy Sport szeletet meg egy 40 ft-os nápolyi szeletet. JELKÉPES- ről beszéltünk, nem Merci, Raffaello, Toblerone és társairól...
2015. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!