Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek önéletrajzot?

Hogyan készítsek önéletrajzot?

Figyelt kérdés
semmi extra, egy ilyen szakmunkás cég, úgyhogy nem valami hűű de nagyon magas pozíció pályázására kell. Mintáknál csak olyanokat találtam, ami szerintem inkább komolyabb állásokra jelentkezőknek lehet szükséges. Ja, és lehet számítógéppel írni, vagy kézzel kell?
2010. márc. 20. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a cég dönti el hogy kézzel/géppel írottat kérnek-e. Legyen mellé fénykép is. Szerepeljen benne az elérhetőséged,a megpályázott állás,a végzettséged,melyik suliba jártál. Akkor a szakmai tapasztalatod,eddigi munkahelyeid,néhány személyes információ,stb.
2010. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én néhány gondolatjeles önéletrajzot írtam. amiben nevem, címem, telefonszámom, és végzetségeim voltak. nem irtam semmi feleslegeset, miért jelentkeztem stb
2010. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amiket az első válaszoló írt,nem fölösleges dolgok. Igenis van olyan egyszerű hely ahova ilyet várnak el. Inkább több minden legyen benne,mint semmi. :)
2010. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!