Melyik olcsóbb?

Figyelt kérdés
Szegedről Székesfehérvárra szeretnék csomagot feladni karácsony előtt. Postán vagy Futárszolgálattal éri meg jobban? Ha futárral, akkor példákat is kérnék!

2015. nov. 26. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de erre így nem lehet válaszolni, mivel a postai küldemény SÚLY és MÉRETFÜGGŐ.

Egy 20 dkg-os könyvnek olcsóbb a postája, mint mondjuk egy GLS futár, ráadásul a Postának is van Vaterafutára azaz "MPL üzleti csomag", ami csomagpontra pl. 590 ft-ért viszi ki, de postára is 790 (ehhez viszont bizonyos feltételekkel kell rendelkezned (nyomntató, stb).

Ha meg egy szőnyeget akarsz feladni, akkor megint más a fekvés..


[link]

2015. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Játékokat szeretnék feladni 2 gyereknek. Saját kézbe. Max. 10 kg-ig. Papir dobozban.
2015. nov. 26. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy igazam van, de szerintem a posta a "legolcsóbb", esetleg, ha közel van hozzád, akkor a legkényelmesebb is: STANDARD csomag 10 kg-ig 1490 ft.


[link]


Lehet, hogy van futár olcsóbban, de én nem ismerek sokat, mert nekem kényelmetlen itthon várni a futárt, mikor jön, mikor viszi el a csomagot? Hallottam már olyant is így karácsony előtt,hogy 2 napig várta a futárt, mert első nap nem ért oda... :-(


Te tudod, neked melyik a jobb... lehet, majd jönnek még mások és ajánlanak olcsóbbat...

2015. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2015. nov. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!