Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Freelancer vélemények?

Freelancer vélemények?

Figyelt kérdés
Ajánlották, hogy nézzek fel oda, mert ott mindig kifizetik az embert. Még nem vállaltam semmit, mert nem világos hogyan megy. Aki tapasztalt benne, megírná hogyan csinál ott meg egy munkát?

2015. nov. 26. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. Frissen (értékelés nélkül) beadtam 105 "licitet", csak páran jeleztek vissza, hogy "vagy a munka elkelt már", vagy meg kiderült, hogy scam project. Egyszer egy srác "felbérelt", de amikor elfogadtam a projectet, akkor lelépett, ezzel 5ezer forint veszteséget okozott nekem.

XP és Support rendszerük kiszámíthatatlan (az a project, ami 41 bónusz XP-t adna, csak 10-et adott, Live Chat supportjukban lajhárokat foglalkoztatnak, és szerencséd van, ha összekapcsol)

Fordítás, programozás, képfeldolgozás és adatbeviteli helyekkel is próbálkoztam és van is már bennük tapasztalatom.

2016. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ az első kifizetésedre 3 hetet kéne várni
2016. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
scam project alatt azt kell érteni h fent van de nincs mögötte tényleges project vagy illegális?
2018. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!