Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megbízható az...

Szerintetek megbízható az instagramon található boltkoroshop nevű oldal?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy adidas cipőt, de csak e-mail cím van kiírva, hogy onnan lehet rendelést leadni, még Fb oldaluk sincs.

Sürgős!!!!!

Köszi aki segít



2015. nov. 27. 21:34
 1/5 anonim válasza:
Igen, megbizhatoak. En toluk rendelten egy cipot, csak annyi, hogy en szemelyes atvetellel vettem meg. De igen 100%-ban meg lehet bennuk bizni! ;)
2015. dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Minket még annyira sem méltatott, hogy megírja a számlaszámát:/
2016. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Én'96 válasza:
"Ami túl szép ahhoz ,hogy igaz legyen , az nem igaz." ez az idézet a Sneakerbox.hű rovatában (is) található, mely cikkében azt taglalja hogyan szűrjük ki a hamisítvány cipőket. Valószínű hogy aki (k) szerkesztők ezt a profilt nagy tételben rendelik.még a gagyi Kínai hamisítvány okát ebayen és egy kis haszonnal továbbadják.Szépek a cipők a képen de olcsóbban te isegrendelheted Kinábol (csak nehogy valami nagyon gagyit rendel amit első ránézésre is köszi lehet szúrni :) ) Pl. Olyan yeezi boost okat árul a profil amik nem is léteznek.Persz e 14 K ért lehet vagány . Jobb mint a 200 dolcsis (60K) ár, pláne hogy az első napon out of stock van webshopon és a boltokban is. (M.on egy boltban sem forgalmazták.)
2016. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a termékeik replika szarok én már rendeltem tőlük és rohadt nagyot csalódtam................
2016. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sedorka válasza:
Nem javaslom senkinek,en nagyon megjartam vele.Mielott a penzt atutaltam az elado nagyon kezseges volt,egybol visszairt es segitett,de a cipo hetek,honapok mulva sem erkezett meg.Irtam neki hogy legalabb a penzt kuldje vissza,de valaszra sem meltatott.Megirtam neki hogy feljelentem,beszeltem tobb csalodott vasarloval is akik szinten ezt akartak tenni.Hirtelen megerkezett a valasz hogy keressem emailben es visszakuldi a penzt.Megirtam a szamlaszamom de azota semmi.Szoval szerintem ha tehetitek keruljetek el jo messzirol ezt az oldalt mert egy amugyis hamis cipo nem er meg ennyit.Plane ha ugy mint az en esetemben, meg sem erkezik.
2017. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!