Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora bérigényt mondhatok...

Ember26 kérdése:

Mekkora bérigényt mondhatok kontroller pozícióra?

Figyelt kérdés
Egy nagy Budapesti gyártó céghez jelentkeztem kontrollernek. Fél éves kontrolleres munkatapasztalatom van. A munka során külföldre is kell utazni, amihez a szükséges idegennyelv ismeretével rendelkezem (felső fokon). Mekkora bérigényt adhatok meg? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 2. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
230 körül reális szerintem. Ne konkrét számot mondj, sávot adj meg.
2015. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anna713 válasza:
220-260 sáv a reális, ha lejjebb akarnak alkudni, akkor cafeteriaval tudod feltornászni (pl ha azt mondják 220 a maximum részükről, mondd hogy akkor kérsz hozzá bérletet) ;)
2015. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nettóban?
2015. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az mindegy. Nettó/bruttó, csak legyen feltüntetve, hogy melyik formában van.
2015. dec. 5. 00:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah, csak ha bruttónak írod be, egy százassal kevesebbet kapsz. :) Szerintem a 260 kicsit túlzás, de hát cége válogatja.

Viszont a helyesírásodra gyúrj rá, egyre több félanalfabéta állítólagközgazdásszal találkozom, és legszívesebben ordítanék velük. Néha szoktam is.

2015. dec. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!