Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék külföldről...

Hogyan tudnék külföldről rendelni?

Figyelt kérdés

Egy alkoholos italt szeretnék rendelni, melyet csak egyetlen oldalon találtam meg, Olaszországban. Ősszel voltam ott és az Auchan nevű áruházban árulják ezt, de sehol máshol nem lehet szerezni interneten keresztül sem csak egyetlen oldalon, az is olasz nyelvű, gondolom nem szállít közvetlen Magyarba.. Valakinek valami tapasztalata ilyennel kapcsolatban? Nagyon megköszönném a segítséget. Ajándékba venném, és elképesztően, leírhatatlanul, el nem mondhatóan fontos lenne.. :/ Az idő nem számít mert tavaszra kell

Köszi 18//L


2015. dec. 7. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
keress rá eBay-en, ott kb. az ördög öreganyjának a protézise is kapható
2015. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kerestem, de nincs ilyen vodka....sot semmilyen sem :(
2015. dec. 8. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az oldalon nem írják a nemzetközi szállítást akkor esélytelen. Ha lenne is akkor baromi drága lenne, 5-10 ezer forint lenne csak a szállítás. Ennyi pénzért már elég jó alkoholos italokat lehet venni. Milyen vodka ez egyébként?
2015. dec. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez Skyy vodka, de nem a 40%os hanem ilyen ahogy latom Olaszorszagban gyartott 21% izesitett vodkalikorje, passion fruit izben lenne. A Skyy infusion pedig hiaba hogy izesitett de az tiszta vodka izesitve, magas alkoholtartalommal, ez pedig vodka gyumolcsle stb egyben es ez kellene valahogy :/
2015. dec. 8. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!