Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en vásároltam, s a...

Ebay-en vásároltam, s a megérkezett termék nem az volt amit megvettem, ezt megírtam az eladónak, s ő visszaküldte a termékért fizetett pénzt, de ez nincs a bankkártyámon, mikorra fog ez az összeg megérkezni?

Figyelt kérdés
Arrol szól a történet, hogy ebay-en vásároltam, s meg is kaptam a csomagot, de nem az a termék ami a csomagban votl egy más valami , s megírtam ezt az eladónak, meg hogy küldje vissza a pénzem, mert egy negatív feedback-et adok neki, dispute-ot nyitok. Erre ő megírta, hogy visszkülde a pénzt, ami meg is jelent a Paypalom history-jában, hogy visszaküldte a pénzt, de ma bemegyek a bankba hogy vegyem ki a pénzem, s amikor mondom a nőnek, hogy mennyit akarok kivenni azt mondja, hogy nincs is ennyi a bankkártyámon. Úgy tünik, hogy akkor elméletileg megkaptam a pénzt, de a valóságban mégsem, vagy visszakellene küldejem neki ezt a rossz cuccot neki? a termék amiért fizettem, egy nagyon értékes akusztikus gitár volt, ajándék a legjobb barátomnak.

2015. dec. 11. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
az összeg a pp számládon van több mint való
2015. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S hogy tudnám ezt az összeget kivenni? nagyon hálás lennék érte ha valaki a megmondaná a helyes választ.
2015. dec. 11. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs direktbe összekötve a PP számlád a bankkártyáddal akkor a PP számlán marad a pénz, azt ki kell utalni onnan.


[link]


Így

2015. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2hét is lehet am mig meg kapod
2015. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!