Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy Kihasználts...

Mit jelent az hogy Kihasználtság miatt eladó?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Annak így semmi értelme nincs. Max kihasználatlanság miatt eladó.
2015. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

félreolvastad, kihasználatlanság miatt eladó.

vkinek nincs ideje foglalkozni azzal, amit árul. akár ingatlan, akár szerszám, bármi lehet.

de vigyázz, sokan hirdetnek így, hogy úgy tűnjön, h semmi baja a terméknek, csak nekik nincs szükségük rá.

de sokan hibás terméket akarnak így eladni.

akkor találkoztunk ezzel, mikor kocsit kezdtünk nézni, és én nagyon sokat olvastam erről a neten. az egyik cikkben írták, hogy gyakori, hogy úgy hirdetik, h családi okok miatt eladó, ekkor a balek azt hiszi, h egy válás miatt, vagy külföldre költözés miatt kell a pénz az eladónak, holott így akarja leggyorsabban eladni a kocsit (vagy bármit), mert így te le akarsz csapni rá, hogy milyen jó üzlet, és nincs idő arra, h kiderüljön a turpisság.

2015. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen most néztem meg és rosszul olvastam köszi a választ :D
2015. dec. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!