Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy csomagküldő szolgálat,...

Egy csomagküldő szolgálat, aki megbízás alapján szállítja csomagot (saját címkés csomagolással) köteles-e a feladót feltüntetni? Kérésre kötelesek-e a feladó címét megadni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem pontosan értem a kérdésed ( pl. a saját címkén van feladó írva?), de ha nincs egy csomagon feltünteve a feladó, akkor hova megy vissza a csomag, ha nem veszik át?
2015. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Feladó nélkül általában nem engedi felvinni a csomagot az ilyenek webes rendszere. A feladó címe pedig rákerül a csomagon lévő matricára.
2015. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kedves csaló, nem, nem vesznek így fel csomagot sehol
2015. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A csomagon a a feladónál a termék küldőjének a fantázianeve és a csomagküldő telephelyének a címe olvasható. Tájékoztatásuk szerint ez így megfelelő, mert a feladó nem kötött velük "visszfuvaros" szerződést. Így nyakamon marad a hibás termék, amit a csomag rejt.
2015. dec. 16. 08:12
 5/14 A kérdező kommentje:
A csomagküldő szolgálat ügyfélszolgálata szerint, ha hozzájuk küldöm vissza, azzal ők semmit sem tudnak kezdeni, így visszaküldik nekem. :(
2015. dec. 16. 08:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Na de akitől vetted, annak csak tudod valamilyen elérhetőségét, nem?
2015. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A csomagküldő (GLS) ügyfélszolgálata újabb megkeresésemre jelezte, hogy a feladóval kötött titoktartási szerződése miatt nem árulhatja el az eladó (Szuperstore) postacímét.
2015. dec. 17. 07:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt én értem, csak úgy látszik, te nem értesz :-(

Nyilván nem a csomagküldő szolgálatnak fizetted az árut, nem a csomagküldőtől vetted meg a terméket - valamilyen oldalon csak megrendelted az árut?

2015. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, hogy írtad, Szuperstore...

Nos, itt van a Felhasználási Feltételük, a lap aljára görgetve pedig az EMELT DÍJAS, 460 ft/perc tel számuk.


"A regisztrált felhasználók bármilyen kérdéssel kapcsolatban felvehetik a kapcsolatot a Szuperstore munkatársaival munkaidőben, telefonon vagy e-mailen keresztül (és a lehető legrövidebb időn belül válaszolnak a kérdésre)."


Mondjuk ilyen cégnél eleve nem is vásárolnék - többe kerül a leves, mint a hús.


Kérdező, egy jótanács: mielőtt egy weboldalon vásárolsz, feltétlenül érdemes megnézni : van-e magyarországi elérhetőségük és milyen a panaszkezelésük? (elállási feltételek, stb.)

2015. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon reggel van még :D most látom, hogy nem is linkeltem be a Felhasználási feltételek oldalt :D Amúgy azon ott van a címük is, de azzal nem hiszem, hogy sokra mész - külföldi :-(


[link]

2015. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!