Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha most rendelek valamit...

Ha most rendelek valamit akkor méh ki hozzák?

Figyelt kérdés

Rendelni akarok valamit ès az oldalon 5-6 munkanap van kiirva de jövöhèt pèntektől már szent este szerintetek?

Kihozzáke vagy utána vagy ilyenkor mi van?



2015. dec. 17. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy kihozzák, vagy utána.
2015. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.
2015. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog odaérni, ugyanis nem péntek a szenteste, hanem csütörtök és csütörtökön a posta szombati munkarend szerint dolgozik - azaz nincs. Tehát van egy péntek, egy hétfő-kedd szerda, ez 4 munkanap összesen.
2015. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt roppant egyszerű módon úgy oldottam meg, hogy felhívtam a boltot és megkérdeztem, hogy kihozzák-e karácsonyig. Javaslom, hogy te is kérdezd meg, mert lehet pont megoldható nekik is.

Üdv

2015. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A csütörtökön attól meg huzhatják mert szüleim is mennek 24.èn köszi a válaszokat
2015. dec. 18. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szüleid mit dolgoznak? Mert a boltok is csak délig lehetnek nyitva.

Posta csak szombati kézbesítéssel feladott, + 1.400 ft felárral fizetett csomagot szállít ki csütörtökön.

Mondjuk a futárokat nem tudom.

2015. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindegy megrendeltem majd lessz valami köszi :D
2015. dec. 19. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!