Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Praktiker, malompark,...

A Praktiker, malompark, interspar egymás mellett van?

Figyelt kérdés
Azért, kéne mert még nem jártam arra (szülőkkel, ismerősökkel is csak egy párszor), és el kéne jutnom oda! Szóval, ötlet? Melyik megállónál szálljak le? Egész pontosan a Praktikerre lennék kíváncsi.

2015. dec. 17. 20:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Nádor utca, Malompark, Egyetem sugárút? Am debreceni vagyok, csak a másik végén, külterületen.
2015. dec. 17. 20:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis mi a fene volt a kérdés? a csillagjaidtól nem lehet érteni mit is akarsz pontosan.


Amit ki tudtam belőle bogozni, hogy valamit keresel, praktikert talán, de még soha nem jártál ott...


Tudok ajánlani egy hasznos kis oldalt:

Google térkép, van egy olyan funkciója, hogy utcakép, akkor 3D-ben tudsz mozogni az utcán a böngésződből, ott körülnézhetsz és megismerheted a helyet. Rengetegszer használtam én is, tökéletes akkor, ha olyan helyre mész, ahol még nem jártál.


(A helyesírásod az utóbbi kérdéseid óta tényleg nem változott.)

2015. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, hasznos lett volna, ha várost is írsz, mert aki nem itt él, az nem tudja.

Igen, egy épület az egész.

Magának a komplexumnak a neve a Malompark.

Bemész középen, balra van Praktiker, jobbra az Interspar. Van köztük vagy 20 méter.

Középen egy galéria, az emeleten könyves, gyerekmegőrző, kínai, stb.

Melyik busszal akarsz menni? Vagy 2-es villamos? Honnan jössz? Ha ezeket leírod, megmondom, mi a megálló neve, úgyis bemondják mindegyiken.

2015. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!