Apró beváltása?

Figyelt kérdés
Van vagy 2000 ft értékű 10 forintosom, de nem tudom hol váltanák be, és mivel jár. Boltokat kérdeztem, de rámförmedtek, hogy ne merjem bevinni.... ötletetek van?

2015. dec. 19. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Vidd be a bankba, ahol a számlád van, és egyszerűen pénzbefizetésnek használd a számládra.

Azért ez nem akkor a mennyiség, amit néhány nap alatt a vásárlásoknál ne lehetne részletekben elszórni. ( pld. fizetsz 1120 forintot - adsz egy ezrest és 12 darab tízest...)

2015. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Cimleteknént 50 db-ot bárhol kötelesek elfogadni, de postán, bankban a szájukat sem fogják húzni.
2015. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én postán váltattam be, a végén levontak valami pár %-ot a végén kezelési költségként, de még így is megérte szerintem.
2015. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Nézőpont kérdése. Bementél x mennyiségű pénzzel, és kijöttél y mennyiségűvel, ahol y<x :)
2015. dec. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És spóroltam egy csomó időt és energiát, hogy nem kellett sz.rakodnom több kilónyi apróval, hanem egy géppel gyorsan megszámolták és összerolnizták helyettem :)
2015. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én beszórnám Tesco automata kasszába. Nem tudom, hogy az letilt-e bizonyos mennyiségű apró után, de talán nem. :)
2015. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3.

És csak simán bevitted, kitetted az asztalukra és kész? Nem izgat ha levonnak belőle, de nem akarok macerázni vele.

2015. dec. 20. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a Tesco automatában szoktam elszórni. Elfogy hamar
2015. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bevittem egy külön helyiségbe, ott egy ablakon keresztül átvették a pénzt (zacskókban, címletek alapján szétválogatva vittem be), a címleteket egy géppel külön-külön megszámolták és összerolnizták, aztán odaadták a pénzt.
2015. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megkérdeztem a postai megoldást...vicc... tekercseljem be, szórakozzak vele, aztán lehet hogy egy másik nap fogadnak csak azért, hogy megszámolják. Aztán nyilatkotaot kell tennem arról, hogyha a hátam mögött nem annyi az összeg, mint amennyit mondtam, akkor még én fizessek pluszba. És még le is vonnak belőle. Azt hittem csak beviszem és kész, de nem...nevetséges
2015. dec. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!