Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy interneten...

Mit tegyek ha egy interneten rendelt cucc lemondására nem reagáltak és elküldik a terméket?

Figyelt kérdés
Múlt héten rendeltem ecodigitől egy gépházat. Pár nap múlva irtam nekik emailt, hogy mégsem kell a rendelés. Nem reagáltak, megint irtam egy emailt. Tegnap próbáltam őket felhivni, mert még mindig nem reagáltak. Nem vették fel. Ma hivtam megint, de ugyanaz. Ma jött az emal, hogy a cuccot átadták a futárszolgálatnak, strb stb. Már kinomban egy sms-t irtam nekik, de nem tudom, hogy vajon történni fog e bármi. Hiába hozza a futár holnap a csomagot, nem fogom tudni átvenni... Mit lehet csinálni? Ha nem veszem át a futár visszaviszi?

2015. dec. 30. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
nem veszed at, en is jartam marigy. Nem volt raktaron az adott tetel, lemondtam a rendelest megvettem mashol. Egy honappal kesobb a futar megis hozta a korabban lemondott termeket...
2015. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!