Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megkaptam a szocpolt,...

Ha megkaptam a szocpolt, mennyi idő áll rendelkezésre a használatba vételi engedély megszerzéséig?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 08:18
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ilyen szabály nincs, illetve átvitt értelemben találtam a lentit ebben a pdf-ben: [link]


"A kedvezmény igénybevételével történő építés esetén a támogatott személy köteles az utolsó részfolyósítást követő egy éven belül bemutatni a hitelintézet számára a lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcímkártyát)."


De ez is csak akkor értelmezhető a kérdésnek megfelelő módon, ha az építkezés előtt teleknek volt minősítve az ingatlan, mert arra nem adnak lakhatásit, így lakcímkártyát se. Ha ott mondjuk volt előtte egy felépítmény, és oda van bejegyezve az ember, akkor nem.

2008. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!