Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új ruhák árulásához mire van...

Új ruhák árulásához mire van szükség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg Gyed-en vagyok kislányommal,de egyre többet gondolkozom azon,hogy jó lenne egy kis plusz jövedelem. Lenne lehetőségem külföldről behozott új,markás ruhákhoz hozzájutnom olcsóbban,amit esetleg kisebb haszonnal továbbadhatnék. Sokan csinálják ezt feketén,viszont én szeretném teljesen legálisan árulni a holmikat. Tudna nekem segíteni valaki abban,hogy hogyan működnek a dolgok? Mire van szükségem,mennyi adót kell fizetnem,megéri-e egyáltalán? Köszönöm!
2016. jan. 12. 13:40
 1/1 Tengor ***** válasza:

Keress egy könyvelőt, aki el tudja mondani neked ezeket. Fél infókra nem érdemes hagyatkozni.

Röviden: amíg feketén csinálod, addig tudod a piaci ár alatt adni a cuccokat. Amint legálissá teszed annyi minden felé kell fizetned, hogy kénytelen leszel olyan áron adni, mint az üzletek, webshopok.

2016. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!