Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Gratislottó nyereményjáték...

A Gratislottó nyereményjáték oldalon hétvégén már nem sorsoltak Az oldal nem elérhető! Átmeneti hiba, vagy egyszerűen törölték?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:Not Found


The requested URL /index.php was not found on this server.



#törlés #Gratislotto
2016. jan. 17. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom letiltották tiltott szerencsejáték miatt - mivel a Bet365-öt is tegnap vagy tegnapelőtt tiltották le.
2016. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, erre nem is gondoltam. Ha jól emlékszem volt már ilyen egyszer, de visszaállt az oldal. Több mint 8 éve működött. Amúgy egy ideje nem voltak pontosak a sorsolások,mint ahogy pénteken sem húzták ki a számokat akkor amire ki volt írva. Amúgy ilyenkor a tagok adataival mi lesz?
2016. jan. 17. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Passsz. Ezt sajnos nem tudom.
2016. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ismét " megjavították" az odalt.


Kedves Látogató!

Köszönjük a türelmet, sikerült megoldani a technikai hibát,


így ismét használható a Gratislotto.hu oldal!



Óriási nyeremények az állami lottókon!


Milliárdos nyeremények, kattints.


Amennyiben a Gratislotto-ra szeretnél, akkor kattints ide:


Tovább a

Gratislotto-ra..

2016. jan. 23. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:

OK, én csak abből indultam ki, ami a bet365.com oldalán található:


"TÁJÉKOZTATÁS


Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 3056588546 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés megvalósítása miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése. "

2016. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!