Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A paypal nem fogadja el a...

A paypal nem fogadja el a kártyámat holott már volt vagy 30 ebay-es vásárlásom. Kéri a bankszámlaszámom és a bankkártyán lévő adatokat, beírom és nem fogadja el azt írja hogy próbáljak meg másik kártyát. Csinált már valakinek ilyet?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam már utána neten és írták is sokan hogy ilyen problémájuk van, de sajnos válaszokat nem nagyon találtam. Ez lenne az utolsó lépés, hogy elfogadja a kártyám de most ezt írja még mindig: Sorry, we can't link this card. Please try linking a different card to your account.

#PayPal #nem fogadja el a kártyám #pedig már vásároltam
2016. jan. 18. 21:51
 1/2 anonim válasza:
ugyanez van nekem is,egyszerűen nemtudok mit kezdeni vele
2016. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az szuper! :( Én valami olyat olvastam, hogy a paypalra kell küldeni pénzt és utána rendbe jön! Már mint úgy vásárolni hogy a paypalra küldesz pénzt. Majd megpróbálom azt is!
2016. febr. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!