Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell módosítani az...

Llaci89 kérdése:

Hogyan kell módosítani az Erzsébet utalvány plusz kártyám pin kódját?

Figyelt kérdés
erzsebetutalvanyplusz.hu -t írja de nekem ott nem hozz fel semmit csak az hogy az egyenlegem mennyi van, meg azt hogy aktiv meg a jelszót

2016. jan. 21. 17:59
 1/10 nevem111222 válasza:
ez engem is érdekelne.
2016. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én beszéltem velük pár hete. A rendszer még tesztelés alatt van és nem tudták megmondani, mikor lesz lehetséges a PIN-kód változtatás (telefonon ugyanis nem lehet). Egy újabb "sikersztori" és ráadásul a kártya mellé csatolt kommunikációban egy szó sincs arról, hogy a PIN-kód módosítás még nem működik... :S
2016. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, sztem még akkor várni kell 1 pár hónapot még....
2016. febr. 17. 13:11
 4/10 anonim válasza:

A kártya mellé csatolt kommunikációban az sincs benne, hogy addig regisztrálni sem tudok a neten, amíg a munkáltatóm vissza nem igazolja nekik, hogy átadta nekem a kártyát.

Honnan a rákból tudnám egy át nem vett kártya utolsó 8 számjegyét? (idióták!)

2016. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vwvwvw válasza:
Én már megkaptam, de így se tudok belépni a neten, mert jelszót kér, ami nincs. Se a pin kódot, se a telekódot nem fogadja el. Nincs regisztráció se. Van valami jelszó, amit nem tudok, mert senki nem mondta el. Telefonon sikerült aktiválni, de pint módosítani nem lehet. Robottal lehet beszélni, ügyintézővel kb csak munkaidőben, de azt is elmondják, hogy ő csak kártyaletiltással foglalkozik. Tehát még az se igaz, hogy "segítség és további információ a ... telefonszámon". Felháborító.
2016. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ElekTamás88 válasza:

Az aktiválás menete interneten keresztül.

1. [link]

2. Azonosító: a kártyaszám.

3. Jelszó: adóazonosító szám.

4. Belépést követően meg kell változtatni a jelszót (adóazonosító számot), kis/nagy betű+szám karakterek. (NEM EZ A PIN KÓD, EZ CSAK AZ ONLINE BELÉPÉS JELSZAVA!)

5. A PIN kód, amivel lehet vásárolni: kapsz egy levelet/borítékot, amelyben az Erzsébet kártya is van. A kártya alatt van egy 4 jegyű szám, ez a PIN kód. Én sajnos a kártya aktiválása után kidobtam ezt a levelet, így nem tudom a PIN kódot. Változtatni pedig nem tudom, csak elvileg telefonon keresztül.

2016. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gyártó01 válasza:

Sziasztok!


Nekem az adóazonosító számot sem fogadja el.

Ennél már csak az lesz szebb, ha 3 hónap múlva be tudok lépni, de nem lesz rajta semmilyen használható pénznem.

2016. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Kártyaszám utolsó 8 számjegye az azonosító, a jelszó meg az utolsó 3 számjegy, amit első belépés után lehet megváltoztatni.

Tehát pl kártyaszám: 12345678

Akkor a telekód: 678

2016. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már meg lehet változtatni. Csak előbb be kell jelentkezni.
2016. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mad47 válasza:
Nekem sem fogadta el a webes felület az adóazonosítót, DE! Alatt ott az "elfelejtettem a jelszavam" opció, itt ugyanúgy a kártyaszám utolsó 8 számjegyét kéri, valamint egy e-mail címet. Ide küld új belépő linket, ott meg lehet változtatni a belépő kódot. Ez még mindig csak a webes felülethez elég, ott viszont már könnyen megtalálható a PIN kód beállítása opció. És nem kéri a régit se,csak az újat. Hajrá!
2016. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!