Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a Vaterán az eladó terméke...

Ha a Vaterán az eladó terméke nem a leírtak szerint működik vissza kaphatom a pénzemet?

Figyelt kérdés
A Vaterán vettem egy laptopot, megkérdeztem, direkt így (ha esetleg feljelentésre kerülne sor), hogy "Minden funkciója tökéletesen működik?" Erre az eladó válasza az volt hogy igen. Megvettem, találkoztunk egy benzin kútnál és ott ki is próbáltam, de sajnos a wifi-t nem tudtam ugyanis nem volt hálózat amihez csatlakozni lehetett volna. Haza jöttem kipróbáltam és nem akar csatlakozni a hálózathoz. Ezért vissza kaphatom a pénzem, hogy a laptop nem a hirdetésben leírtaknak megfelelően működik? Azt írta garancia nincs, de nem is úgy működik, mint ahogy a hirdetésben leírta. Kb. 10 órája vettem, de már írtam is neki, hogy nem működik.

2016. jan. 24. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha átvetted utána már cseszheted.
2016. jan. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most ugye erre simán írhatja, hogy neki még működött. Igazából ez csak az eladó jóindulatán múlik. Nekem a testvérem vett régebben egy telefont, a fényképezőjével volt gond (egy fixponton elmosódott a kép, rossz volt a lencse), az eladó szó nélkül visszavette és természetesen a pénzt is visszaadta.

Az biztos, hogy a rendőség sok mindent nem tud majd kezdeni a dologgal, ha azon töröd a fejed.

2016. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
vatera ügyfélszolgálatra hiába írsz panaszt teljesen leszarnak mindenkit, semmi értelme.
2016. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

nem lehet hogy csak te nem birsz valamit beallitani rajta?


Ha latja a wifit, akkor csatlakoznia is kell tudni, ha nem megy akkor az valami szoftveres beallitasi problema.

2016. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Benzinkúton találkozni milyen jópofa dolog...

:-)

Én az utcán biztosan nem vennék semmit.

Ebből nem lesz feljelentés, max. polgári per.

2016. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

alapjában véve sokkal jobb a személyes találkozó, de ez esetben el is vágtad magad, hisz kipróbáltad, tehát innentől nulla esélyed van.


ha mondjuk postán rendelted volna(amit ugye használt elektronikai cikk esetében főleg nem teszünk), akkor már egy kicsivel több okod lenne reklamálni, mert nem volt lehetőséged kipróbálni.


nem benzinkúton kellett volna találkozni, hanem kávézóban, plázában, ahol van wifi is például. én ha telefont vagy ilyesmit vettem idáig, mindig inkább olyan helyre próbáltam megbeszélni, ahol biztosan mindent ki tudok próbálni.

2016. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 dolog:

- nem. használt terméket vettél.

- ő azt mondja hogy te rontottad el. mit csinálsz?

- Nincs veszve a dolog:


Nézd meg interneten a tipust, hogy pontosan milyen, és simán veszel bele egy új wifi-kártyát. Szétszeded, beleteszed, annyi. 4-7 ezer forint kb.


Ha szeretnéd segitek, irj privátban.

2017. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!