Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliában dolgoztam egy...

Thomasas kérdése:

Angliában dolgoztam egy hotelban és ott csekken kaptam a fizetést. Én bevittem a western unionhoz és ők autómatikusan nyitottak nekem valamilyen fiókot. ?

Figyelt kérdés
Ezzel az a baj hogy én már nem dolgozok a hetlban, és a wester uniontól várták a kövi csekket, de nem vittem mivel nem volt mit. Ők most kitalálták hogy én fizessem vissza (400 font). De szerintem ilyen nincs mert én megdolgoztam azért a pénzért. Remélem valaki tud segiteni

2016. jan. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen fiókot nyitottak neked? Mi szerepel a papírokon? Miért nem nyitottál bankszámlát?
2016. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit nyitott a Western Union? Csekket, amit kapsz, bankban szokàs bevàltani.
2016. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van bankszámlám, de ha a bankba vittem a csekket akkor várnom kellett mindig 4 munkanapot és most nem akartam várni ezért bevittem mert ott azonnal beváltsák ( persze vonnak le belőle). Semmi féle papirt nem kaptam róla hogy nekem ő bármilyen fiókot nyitott ezért nem is tudom hogy milyen fiókot nyitott.
2016. jan. 28. 00:13
 4/7 A kérdező kommentje:
jah és persze mikor bementem hogy mi ez az egész, akkor még majd hogynem nekik állt feljebb , mikor én nem is tudtam hogy nekem nyit bármit is mert nem beszélek perfect-ül angolul. Én nem fogom kifizetni nekik azt amiért megdolgoztam de félek hogy lefogják vonni a kártyámról. Anyit tudtam vele elérni hogy nem kamatoztassa tovább , mert eredetileg 340 font volt és ő meg felkamatoztatta 400-ra.
2016. jan. 28. 00:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egyáltalán nem értem amit írsz, pedig6 éve élek az Egyesült Királyságban. Nem tudna elkísérni valaki a western unionhoz, aki jól beszél angolul?
2016. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn sem èrtem mit is csinàltàl te a Western Union-ban. De ha tartozàsod van, azt bizony ki kell fizetni, az hogy nem értetted mit mondtak, senkit nem fog erdekelni. A most mèg 400 fontbòl könnyedèn lehet több ezer is, ha halogatod. Keress egy jò angolost, akár hivatalos tolmàcsot, aki segít.
2016. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom megoldani, ha meg nem sikerül akkor meg felrobbantom őket
2016. jan. 29. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!