Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni azt, hogy...

Hol lehet megnézni azt, hogy a különböző eurot használó országoknak milyen egyedi euroik vannak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Beírod a google-be az ország nevét (lehet, hogy angolul esélyesebb), és a pénzt (1 euro coin, 2 euro coin) stb, és rákeresel a képekre.
2016. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az oké de miért nem jutott ennyi idő alatt létrehozni egy weboldalt ahol az összes megtalálható, a nagy Eu-nak mindenre van pénze de egy ilyen oldal létrehozására nem?
2016. jan. 31. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem neked a google-ban, és még ilyen is van. :)

[link]

2016. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem a kérdező vagyok, de nekem is jól jön - köszi, szuper!
2016. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a papírpénzeket ez se mutatja...
2016. febr. 1. 02:33
 6/8 anonim ***** válasza:

De mutatja, ne haragudj, nem gondoltam, hogy az oldalon belül sem találod fel magad. [link]


Itt az alja felé van egy olyan, hogy Poster showing euro banknotes and coins, ott le tudod tölteni PDF fájlban. A papírpénzek egyébként egységesek, nem változnak országok szerint, mint a fémpénzek.

2016. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugyanolyan kajak, ezt nem tudtam köszönöm
2016. febr. 1. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

#3,#6 ez csúcsszuper, köszi!

Azóta még arra is rájöttem, hogy ezt magyarul is meg lehet nézni, ugyanis jobbra fent van a nyelvválasztás :D

(4-es vagyok)

2016. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!