Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi Munka című újság,...

Külföldi Munka című újság, valaki valaha kapott már állást ezen keresztül külföldön?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam pénzt kérnek a közvetítésért ami bűncselekménynek számít, akkor hogy lehet, hogy egy ilyen újság ki van adva? És szerintem az összes hirdetés kamu ezek szerint.

2016. febr. 1. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kamu az ujság! Egyik ismerôsöm majus vegen ment ki Angliába az újságból, tengerparti üdülôben dolgozik azóta is. egy het utan munkába állt, a szallast, etkezest fizette neki a kozvetitô, sôt a kiutazast is, amit az elso fizetesbôl levontak. Ez szerintem oriasi segitseg, nem pedig bûncselekmény. Az ujsagban nagyon sok allashirdets van es kozvetitok is hirdetnek benne, egyik se ker penzt kozvetitesert, nem tudom honnan vetted ezt
2016. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha megnézed azt az oldalt ahová irányít az újság az fizetős!
2016. okt. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!