Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen állás?

Létezik még ilyen állás?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem valamilyen állást találni, ha jelenleg nem tudom elhagyni a lakást? Távmunka, vagy bedolgozás?

Fontos. h mlm nem jöhet szóba, csak havi fizetéses dolog. Összeszerelés, vagy netes, vagy akármi, ami nem átverés.

Nagy köszi előre is!



2016. febr. 2. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Programozást vagy CAD-es munkákat sok helyen lehet otthonról végezni.
2016. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak otthonról végezhető jó állások, de ahhoz azért fel is kell mutatni valamit. Pl. IT-ban sok home office-os munka van, és fordítóként sem vagy helyhez kötve. Esetleg taníthatsz nyelvet vagy mást az otthonodban. Attól függ, mihez értesz.
2016. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lényeg maradt ki. Anno nővér voltam. 4. éve agorafóbiás vagyok, nem tudok kijárni egyáltalán. Ezért itthoni munka kellene.
2016. febr. 2. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
De mi az amit otthonról tudnál csinálni?
2016. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővérként nem hiszem, hogy bármit tudnál otthon csinálni. Ha jó a nyelvtudásod, érdemes lehet képezni magad eü-s szakfordítás irányába, esetleg nyelvből, bioszból, kémiából korrepetálást vállalni, de ehhez is kell egy rátermettség és megfelelő tudás.
2016. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Híres agorafóbiások


Rose McGowan (1973–), amerikai színésznő

Bolesław Prus (1847–1912), lengyel újságíró és novellista

Howard Hughes (1905–1976), amerikai pilóta, film producer és filantropista

H.L. Gold (1914–1996), sci-fi szerkesztő;

Woody Allen (1935–), amerikai színész, zenész

Brian Wilson (1942–), amerikai énekes és dalszövegíró

Paula Deen (1947–), amerikai séf

Olivia Hussey (1951–), angol-argentin színésznő

Kim Basinger (1953–), amerikai színész

Daryl Hannah (1960–), amerikai színész

Peter Robinson (1962–), brit zenész, Marilyn néven ismert

Shirley Jackson (1916–1965), amerikai író

2016. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen, kezelhető, keress szakorvost! jobbulást!
2016. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is azt javasolnám hogy próbálkozz meg korrepetálni kémiából, biológiából. Gépen keresztül is hatékonyan meglehet oldani.


Másik amit csinálhatsz az az informatika, tervezés. De ha nem azt végeztél, és nincs nagy tapasztalatod benne, esetleg ambíciód sincs napi 6-7 órákat kinlódni vele akkor ez nem lenne egy leányálom.



Esetleg cikkíróként nem tudom mennyire könnyű vagy egyáltalán lehetséges elhelyezkedni, megélni. Mindenképpen kitartó keresgélést igényel. Sok sikert, remélem találsz valamit ;),


Gyógyulást!

2016. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!