Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressz, Ebay? Ezek...

Aliexpressz, Ebay? Ezek hasonló oldalak mint a Vatera csak kínai? Vagy nemzetközi? Csak az elve érdekel nem az hogy tudok rendelni.

Figyelt kérdés
Arra lennék Kíváncsi hogy valaki hírdet Kínában az alin vagy ebayen és én ugyanúgy leütöm akár liciteset akár fix aukciót? Aztán Csing Csangnek küldöm a forintot a netbankos rendszeren keresztül vagy ő lehívja de a dwvizanemet azt pl átváltja a helyi dínárra neki. Aztán emberünk elmegy a helyi postára és küldi nekem a csomagot? Vámot ő fizeti a csomagfeladásnál? Aztán megjön a csomag és értékelünk? Vagy akik a Vaterán árulnak külföldi. Cuccokat a vaterásnak elküldöm a pénzt és ő ezen oldalakon keresztül kifizeti én a postázási címet az enyémet adja meg? És itt árul csang Kínából meg brendon floridából? Cégek magánszemélyek is. Számlásan és nélküle? Nyelvi különbségek hogyan is vannak?
2016. febr. 3. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló oldalak igen. Nemzetköziek.
2016. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alin csak fix áras termékek vannak,ebay-on van lehetőség licitálásra illetve fix áron megvenni a terméket! Aki vaterán árul ,annak előre elküldöd a pénzt(sokkal többért árulják általában,mint amennyiért te magad meg tudod venni...ha nem is a termék a drága ott,hanem a postaköltség...pedig 99%-ban ha rendelsz aliról ebayról ingyen szállítják ki,szóval vaterán meg egyéb itthoni oldalon jósok hasznor rátesznek..

Én rendszeresen vásárolok ebayról és ami mégsem kell v nem tetszik itthon eladom..és igen számla nélkül,és ők is úgy küldik a Kínaiak !de bővebb infó google ebay...és ott minden látsz részletesen is!

2016. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!