Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 12 évesen pénzt...

Hogy tudnék 12 évesen pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Tudom megyek a rokonokhoz kerni meg szülinap névnap de ha találnék valamit akkor hamarabb összegyűlne az a bizonyos 300-400 ft. én már 8 éve lovagolok és a vágyálmom egy saját ló.Apukám nagyon gazdag de nem akarom kihasználni ilyesmivel. az olyan valszokkal amivel lehordani akartok légyszives kíméljetek.Előre is köszönom

2016. febr. 15. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:

sehogy!


Kérj apádtól!

2016. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi...
2016. febr. 15. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hivatalosan 16 év alatt még diákként sem melózhatsz. És miért jobb a rokontól kérni mint a saját apádtól? Amúgy pedig ha megbeszéled apukáddal és ha tényleg van rá keret nálatok akkor nem hiszem hogy ez kihasználás lenne. Főleg ha jó is vagy benne és nem megy a tanulás rovására.
2016. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 szívesen. Egy ócska gebét 150e-ért kapsz, annak kaja kell, fűtött istálló mert nem tarthatod a szekrényedben, és az orvosi ellátást nem is említettem. Ez havi!!! szinten minimum 30-60e, helyfüggően.


Szóval, hiába lenne pénzed egy lóra a kutyasétáltatásból, azt nem tudnád sem hova tenni, sem ellátni, így a szemed láttára döglene meg!


inkább bérelj, az megvan 3000ből/óra, és a többi dologgal nem kell foglalkoznod.

2016. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elirtam . 300.000-400.000 ft
2016. febr. 15. 16:38
 6/9 A kérdező kommentje:
ja es amugy tudnam hova tenni mert a talaltam egy jo lovardat ahova tudnam rakni 20.000ft per honap es igenis jol ellatjak a lovat...amugy koszonom es megfogom beszelni vele
2016. febr. 15. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:

"20.000ft per honap es igenis jol ellatjak "

Álmodban maximum.

2016. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
300-400E Ft-ot még sok felnőtt is alig tudna össze spórolni a fizetéséből, nem még egy 12 éves gyerek fogja megkeresni.
2016. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma már mindenki ilyen elégedetlen? néhány éve még ismerősöm annak is örült, hogy miután eljárt tök ingyen kitakarítani a szart az istálóból meg megetetni, ellátni a lovakat, cserébe lovagolhatott...neked meg saját ló kell...minek? hogy aztán tudjál a barátnőidnél vagánykodni, hogy neked saját lovad van? :D
2016. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!