Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonszolgáltatókkal kapcsol...

Siska18 kérdése:

Telefonszolgáltatókkal kapcsolatban? Előfizetésem van és hoztam ki új készülékeket, de nem tudom fizetni. Cserélni nem cserélnek (pedig már másnap visszavittem) tarifacsomagot nem engednek váltani. Hogyan szabaduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerződésben benne van, hogy milyen kötbér mellett mondhatod fel.
2016. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. Arra szeretnék választ kapni hogy mit tehetek jogilag kötelessek lettek volna e másnap visszavenni. És ha végső esetben nem fizetném kell e ködbért fizetni, meg ilyenek
2016. febr. 22. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelesek visszavenni.

A szerződésben részletesen benne van, hogy menyi kötbért kell fizetned, ha nem fizeted a havidíjakat.

Egy módon tudsz minimális ráfizetéssel megszabadulni tőlük: valaki átveszi az előfizetésedet (ugyanezekkel az opciókkal, mint ahogy te kötötted) Ilyenkor van valamennyi átírási díj.

2016. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már miért lennének kötelesek visszavenni? Aláírtad a szerződést, elfogadtad a feltételeiket. Amikor megvetted a készüléket nem tudtad, hogy nem tudod majd fizetni, vagy mi?
2016. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!