Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-ről rendelt Free shipping...

EBay-ről rendelt Free shipping-es terméket az országba érkezve megvámolja illetve extra költségekkel számolja fel a csomagszállítás/posta?

Figyelt kérdés

Szeretnék egypár dolgot rendelni, viszont bennem van a para, hogyha rendelek össz.vissz mondjuk 3ezer forint értékben free shippinggel, akkor szállításkor nem-e lesz abból + 8 ezer a szállítás miatt? (Ez csak egy példa volt.) Veletek vol tmár ilyen, hogy az országon belül raktak rá + x forintot?

Tapasztalt eBay felhasználók válaszát várom illetve élményeit ezzel kapcsolatban:)



2016. febr. 24. 21:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Az első részét a mondandódnak lehagyhattad volna, nem hiszem, hogy egyből ilyen lenéző stílusban kell válaszolni. Ha meg nincs türelmed ahhoz, hogy elmagyarázz valamit lenézés nélkül, akkor köszi, de nincs szükségem a válaszodra. (Ha nem sértésnek szántad, akkor az előbbi részt tekintsd tárgytalannak.) Az információs részét köszönöm, legalább ezzel okosabb lettem.

"Sajnos" tudok angolul valamilyen szinten, de lehet, hogy te okosabb vagy ilyen téren. Én az additional charges-en bizonytalanodtam el, de most már, hogy megírtad, hogy ez pontosan mire is vonatkozik, ettől kezdve én is azok közé tartozom, akik tudják.

2016. márc. 1. 19:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak arra akartam célozni, hogy már 5-en leírták előttem ugyan ezt, de te csak szajkóztad továbbra is a saját gondolataid...


Nem feltétlen baj, ha valamit nem értesz, de akkor:


- Fogadd el amit mások egybehangzóan tanácsolnak

- Ossz meg minden információt, ne "csepegtesd", mert csak a saját és mások idejét pazarlod így és még adott esetben a válasz is téves lehet.

2016. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!