Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Smart-digi. Net oldalról...

Smart-digi. Net oldalról vélemények? Megbízható oldal?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is néztem már. Órákig számolt vissza 10 mp-től, mert mindig licitáltak. De... nem is tudom... szerintem ráállítanak pár embert, akik felturbózzák az "árakat".
2016. márc. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Csak azért regisztráltam ide, hogy leírjam a tapasztalatom:

Csoporttársam mesélt régebben az oldalról (mert ő is nyert egy ipodot), megnéztem, megtetszett, regisztráltam én is, majd ezerrel nekiálltam licitálni egy iphone-ra. Számol vissza, hogy még 3 mp van, erre nyomok egy licitet és lefagy a szerver, így jó, hogy megnyeri előlem a "carika" nevű felhasználó.

Aztán ez a csoporttársam hiába nyert ám, mert isten tudja mióta vár. Az oldalról semmi reakció, hiába ír nekik.

Mi ez az oldal?!!

2016. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

RÉSZLET A SZABÁLYZATBÓL:

"4. Termékek, aukciók és szabályok

4.3 A Licit megtételéhez szükséges bid vásárlás nem menti fel az aukció nyertesét a termék vételi árának megfizetése alól."



AZ OLDAL LEGALJÁN EZ SZEREPEL

"Ne fizess kétszer!


Regisztrálj ingyenesen, töltsd fel az egyenleged licitálásra jogosító kreditekkel és nyerd meg az aukciókat!


A terméket már a licitálásra jogosító kreditekkel megvásároltad amennyiben megnyersz egy aukciót, nincs további költséged, mint a hasonló aukciós portálokon, ahol még a termék aukción elért árát is ki kell fizetned."


(EZ MOST AKKOR MIT JELENT? MÉGISCSAK KELL FIZETNEM A KREDITEKEN FELÜL IS? ÉS HA IGEN, AKKOR HONNAN TUDOM, MENNYIT, HA NEM ÍRJA KI AZ ELÉRT ÖSSZEGET..!?)

2016. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az hogy ne fizess 2x és már megvárásoltad a kreditekkel a terméket, kicsit érdekesen van folytatva azzal, hogy de még fizesd ki a nemtommilyen összeget.


Amúgy a KAPCSOLAT-ra kattintva, semmilyen adatot nem találtam az oldal üzemeltetőjéről. Csak annyit, hogy felhívhatsz egy brit +44-es számot panaszkodni.


Ez az egész egy lehúzás.

2016. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az egész oldal kamu. Nem egy aukciónál volt, hogy amikor megjelent a frissités felirat, még 1 percig simán elfogadja a licitet, máskor meg amikor már sokan licitáltak rá elég hamar lezárja. Levelekre nem válaszolnak, illetve egyszer válaszoltak. A weboldaluk is elég gyér. Csak lehúzás az egész. K**va k*cs*g*k!
2016. márc. 15. 13:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem játszottam az oldalon, mert gyanakvó vagyok minden ilyen sz_arral kapcsolatban, de próbáltam írni nekik az ügyfélszolgálatos e-mailre, hogy adják ki az üzemeltető nevét, elérhetőségét... stb, és hogy mi alapján határozzák meg a vételi árat, konkret számítási példán keresztül... szépen megfogalmaztam az egészet, erre el sem lehet küldeni a címre. Biztos, mert egy automatikus gép küldi, nincs is ügyfélszolgálat.


Ti milyen címre írtatok?

2016. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az oldalon van egy üzenetküldő form, azon keresztül.
2016. márc. 16. 12:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Na már, hogy írtam nekik, hogy utalják vissza amit befizettem, arra vissza reagálnak. Pénzéhes kamu g*cik!
2016. márc. 16. 18:40
 9/12 PZsO ***** válasza:
Már az elején felmerült bennem a kérdés, hogy hogyan, mikor, miképpen küldik a nyereményt. Gondoltam, ha nyerek, majd egy emailban részletesen megkérik a pontos címem. Ez az utolsó licitkor való ujraszámolás egy kissé elbizonytalanított, de mivel a paypal-ról elég komoly összeget utaltam át, és nem érkezett meg a megvásárolt kredit, biztos vagyok benne, hogy ez egy rendkívül kamu oldal olyan ostoba marháknak való lehúzós szar, mint én vagyok. Mobilról felment azonnal. Egy angol oldalon lehet reklamálni angolul, akik sosem fognak válaszolni.
2016. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PZsO ***** válasza:
Az automatikusan generált kamu autoklikker felhasználókról meg nem is beszélve. Sosem nyer senki, csak az általuk generált autoklikkerek.
2016. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!