Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg lehet pénzt keresni a...

Tényleg lehet pénzt keresni a youtube-bal?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy szeretnék egy minecraft(ez egy játék)filmet készíteni és szeretném beállítani alá a pénzkereső opciót.És egy oldalon olvastam hogy Magyarországon kb 1000 megtekintés ér 1 dollárt ami átszámítva 300 ft körül van. Na és van olyan minecraft film amit majdnem 1 millióan látták.Akkor ez átszámítva majdnem 300.000Ft. És ha véletlenül az én filmeket is kb ennyien megnéznék akkor a youtube adna nekem 300.000Ft ot?Persze ennek nagyon kicsi az esélye.De ha mégis megtörténne akkor tényleg adna ennyi pénzt?
2016. márc. 12. 20:17
 1/7 anonim válasza:
90%
Minecraft (és más gameplay) videókból Dunát lehetne rekeszteni,;, a csapból is azok folynak. Namár most elképeztően viccesnek, szellemesnek és kreatívnak kell lenned (valamint megfelelő eszközök is kellenek - mert nincs annál pocsékabb, mint amikor egy adott ember nem minőségi, összecsapott maszlagokkal szennyezi a YouTube-ot) ahhoz, hogy kicsi sikereket is elérj, egyébként más esetben esélyed sincs. Keress értelmesebb elfoglaltságokat, ne erre alapozd a jövődet.
2016. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet vele keresni pénzt, valóban nézettség alapján.

de ha ilyen nagy megtekintésre számítasz, akkor remélem egyértelmű,hogy angolul beszélj/írj hozzá.

esetleg érdekesebb , kevésbé ismert craftolásokat is bemutathatsz.vagy ha beírsz egy megfelelő kódot az új játékkor, akkor annak megfelelő helyre dob. ha tudsz jó helyeket(ahol sok a gyémánt vagy több falu van) akkor a kódot írd ki és mutasd be videóban. ezt is sokan szokták megnézni.

2016. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet vele keresni, csak ilyen elcsépelt szar sablonvideókkal nem fogsz.
2016. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először youtube partnernek kell lenned ami kb. 2 év hogy összejön. Másodszor nem fogsz kapásból olyan kategóriába azaz Grade-be tartozni akinek jól fizetnek, mivel maga az ország sem tartozik abba. Arról pedig ne is álmodj hogy 300 ezreket fogsz vele keresni mert még egy középmezőnyű videós is örül ha évente kap 100 ezret. Ha ilyen egyszerű lenne mindenki otthagyná a munkáját, ez csak a tipikus szegény ember mindent csodát elhisz dolog. Na meg levonják belőle a jövedelem adót is.
2016. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről lekéstél, ahogy előttem írták, már ilyen nem egy van és nem lehet vele egy-két per alatt milliomos lenni. Sőt gazdag sem.
2016. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Iszonyat szerencse, munka és kreativitás kella hhoz hogy jol lehessen vele keresni, igaz ha egyszer összejön akkor iszonyat pénzek vannak benne, vannak olyan magyarok is akik fél misi fölött kapnak havonta, de azok több milliós nézettséggel rendelkeznek és a feliratkozóik sem ketten vannak.


Az abszolút rekorderek meg milliárdosok lettek youtube-ból, de ez tényleg nagyon ekvés.

2016. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de helyzettől függően, renegeteg bele is kell fektetned. Egy minőségibb vlog felszerelés 300 ezer. És akkor még kellene egyedi tartalom, egy kis szaktudás a programok terén.
2016. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!