Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2016. 01.15. e óta várjuk a...

Pille26 kérdése:

2016. 01.15. e óta várjuk a férjem táppénzét! Amúgy jan.3. óta volt táppénzen egészen 02.12. ig! Már az összes papírt leadtuk és még mindig nem érkezett meg a kifizetés! Elvagyok keseredve! Vajon meddig kell még várni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
oep vagy a munkahelye intézi?
2016. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OEP fizeti az ellátást, vagy a munkahelye?

Hol reklamáltál miatta?

2016. márc. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az egész úgy kezdődött,hogy a munkahelyén a könyvelő 6 hétig ült a papírokon ,amikor mi betelefonáltunk a mep hez és a mák hoz is mindketten közölték velünk hogy még erre a névre nincs is leadva semmiféle papír !akkor persze egy kisebb botrány után még aznap elfaxolta a hölgy ez tegnap pénteken volt 4.hete!az a baj hogy nem kifizető hely ahol dolgozott és az oep foglalkozik a dologgal ,azóta email t is küldtem nekik telefonáltam is nekik a mep is és a mák is egymásra mutogat ,már mondtam hogy a bér számfelytésről is unom a históriát..mert elégszer hallgattam ... vajon megkapom e valaha a pénzt ? nagyon el vagyok keseredve mert ugye mindenkinek vannak fizetni valója meg kötelezettsége és ezt a kis pénzt is halogatják ..... talán itt valaki tud tanácsot adni :(
2016. márc. 19. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A mák-nak semmi köze hozzá, ha nem közalkalmazott, köztisztviselő, stb. Ha az, akkor meg az oepnek nincs hozzá köze... Szóval mindkettőt felesleges piszkálnod.
2016. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A munkáltatód csúszott rendesen ezzel a dologgal, majdnem 1 hónappal!

Miután az OEP-hez beérkezik az igény, bizony általában 30 nap is eltelik, mire "számfejtik", és elindítják a fizetést. Az már kapásból 2 hónap csúszás. Ha még el is cseszte a munkáltatói igazolásokat a céged, akkor meg azzal is húzódik az ügy.

Nem nagyon tudsz mit tenni, mint azt, hogy most az OEP-pet sürgeted 5 percenként...

2016. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!