Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki már volt-e olyan...

Áron Faragó kérdése:

Valaki már volt-e olyan helyzetben, hogy az EBAY-ről vásárolt és mást kapott? Mert én félek, hogy olcsó és be fognak csapni ha ez megtörténne akkor mi a tehendő?

Figyelt kérdés
EBAY,becsapás,vásárlás,online

2016. márc. 20. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így járnál, akkor jelzed az ebay felé, hogy nem azt kaptad amiért fizettél, és visszaküldés után visszakapod a pénzedet.
2016. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 éve rendelgetek 700 rendelésen vagyok túl,ami saját célú! Másnak is rendelgetek ez 200 rendelés volt kb összesen!Legolcsóbb amit vettem 5ft volt,és esetek 99%ban azt kaptam amit rendeltem!

Ha bármi problémám volt írtam eladónak,hogy kérem vissza a pénzt stb!Mindig visszakaptam a pénzemet ha jeleztem! És Az sem igaz,hogy ha 3 negatívot adsz eladónak,tiltanak! Nem 1 negatívot adtam,és aktív felhasználó vagyok! Sőt vásárló sem kap negatívot..kaphattam volna nem 1x nem 2x és csak pozitív visszajelzéseim vannak

2016. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!