Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor középiskolások voltatok,...

Mikor középiskolások voltatok, hogy szereztetek pénzt?

Figyelt kérdés

Üdv! Jelenlegi középiskolásokat vagy azokat akik már kijárták kérdezném, hogy honnan szedték össze a "zsebpénzt"? Nem illegális dolgokra gondolok, mielőtt valaki félreértene (bár ha valaki úgy szerezte leírhatja.)

Leírom nálunk, hogy megy;

-van aki cipőkkel, ruhákkal csencsel, hogy azok mennyire eredetiek nem tudom mindenesetre van ilyen "30 helyett 15-ért szerezte az XY"

-olyan is előfordul aki vesz dohányt és cigarettahüvelyt, ezt betölti és szálanként 40-50 forintért árulja azoknak a cigiseknek akik le vannak égve.

-van aki szendvicset árul :DD

Persze van olyan is aki diákmunkázik, de van aki erre lusta vagy egyszerűen nincs rá se ideje se energiája.


2016. márc. 20. 23:15
 1/4 anonim válasza:

nyáron dolgoztam és volt pénzem! iskola közben is dolgoztam, egy discoban szombationként!

én nem árultam semmit!

2016. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gnoomage ***** válasza:

Cigiseket én is ismerek, akik 100 forintokért árulnak 20-30 forintos cigiket, és a sok 9. menő gyerek megveszi hogy verhesse magát emiatt, azok jól megszokták szedni magukat, van hogy 200-300 szálát elpasszolnak...


Átlagba diákmunkára szoktak menni feltöltőnek, szezonban gyümölcsszedés, kisegíteni valahol..

2016. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diákmunka volt valami, nem sok, pénze se volt igazán még senkinek, szülőknek se, aztán amikor egyetemisták lettünk, mekkorát fordult a világ, elképzelni se tudjátok... vénember lettem, na.
2016. márc. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én időmben nem is létezett ilyen, hogy szervezetten diák munka . Nyári kötelező gyakorlat ingyen . Kaptunk év közben ösztöndíjat ami arra volt elég, hogy éhen halj .
2016. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!