Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán köteles vagyok megvenn...

Vaterán köteles vagyok megvenni a terméket, ha nem a képeken láthatóakat akarja rám sózni az illető?

Figyelt kérdés

Fix áras terméket rendeltem. Úgy volt meg hirdetve, hogy 5 kisautó, darabja 500 ft. A leírásban annyit közölt, hogy a szürke már elkelt. Volt két darab, ami kellett volna nekem, az egyik kifejezetten a festése miatt, míg a másik a típúsa miatt.

Először a kapcsolatfelvétel is nehezen ment, nem válaszolt az e-mailjeimre, aztán a termék alatt a kérdésemben jeleztem neki, hogy válaszolnia kéne. Akkor visszaírt, hogy melyik autó kellene, amiben aza a furcsa, hogy már előtte 3 e-mailben is leírtam, hogy képen szereplők közül azt a 2-t vásárolnám meg. Erre azt írja, hogy már nincsenek meg neki.

Legutóbb azt írta, hogy az egyik meg van más színben (persze az, amit kifejezetten a versenyfestése miatt rendeltem), és azt meg a másikat adja akkor.

Annyit még érdemes róla tudni, hogy úgy ír az e-mailjeiben, mint egy 10 éves, vesszőket nem használ, nincs formája a levelének, és több e-mailen keresztül tudtam csak megértetni vele, hogy melyik termékeket is akarom (igen, neki leírtam konkrétan melyik színű és típusú autókról lenne szó)

Ilyenkor mi van?

Sajnos én hülye nem néztem rá előtte az eladóra, nem kevés negatív értékelése van.



2016. márc. 25. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nem veszed meg, és negatívat adsz, mert olyan terméket árul amit nem birtokol.
2016. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy nem tudta leszedni, mert nem volt otthon, de ez röhejes, hisz a rendelésem előtt negyedórával kérdeztem tőle a terméknél, és válaszolt is rá, úgyhogy ez kamu.
2016. márc. 25. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy köteles megvenni azt amit nem akarsz. Jelzed a vatera felé a gondodat, az eladónak meg negatívot írsz.
2016. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A vatera felé hogyan jelezzem?
2016. márc. 25. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az gáz, ha lefényképezni sem képes a termékeit, lehetséges, hogy valaki más fotóját használja!

Automatikus negativ.

2016. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma azt írta, hogy nem vagyok normális, és kapom a negatívat én is. :)

Az ilyen hülyék ellen mit lehet tenni? Hogy írhat valaki olyat az általa meghirdetett termékről, hogy "szerintem az sincs már meg"?

2016. márc. 27. 01:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már régen negatívot kellett volna adnod neki!

nyugodj meg, ő nem adhat neked negatívot.

2016. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 homo ludensz ***** válasza:
100%
A Veterának már régen ki kellett volna tiltani az ilyen fazonokat. Azért kell a negatív értékelés hogy figyeljenek már oda ők is és a vevők is.
2016. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!