Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismerős valaki az eToro...

Ismerős valaki az eToro használatában?

Figyelt kérdés
Még új vagyok a valutakereskedés világában, és lenne pár kérdésem.
2016. márc. 25. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

En vegul nem kereskedtem vele, mert utanaolvastam elotte. Baromi nagy lutri az egesz, olvass nyugodtan Te is utana! Gyakorlatilag olyan, mintha kaszinoban ruletteznel.


Ha ennek ellenere is ugy dontessz, hogy belevagsz, akkor mindenkepp eloszor tesztelgesd nem igazi penzzel!

2016. márc. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod!:) regisztráltam már de csak demo módban. Te foglalkozol meg valutázással? El vagyok veszve sajnos, mert ugyan találok sok bróker céget ami ígéretesnek hangzik sehol nem találok róla véleményt csak a saját oldalukon( ami ugye nem garancia). Olyasmit keresek ahol bele lehet tanulni, es konnyen kezelhető a program. Előre is köszönöm a segítséged!
2016. márc. 30. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!