Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MI most jelenleg és mi várható...

MI most jelenleg és mi várható a közeljövőben jó befektetésnek?

Figyelt kérdés
A banki kamatok nagyon minimálisak,ez nem jó,az ingatlanárak meg magasak,tehát ez sem jó,nincs ötletünk tehát.

2016. márc. 29. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
bkk jegy
2016. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

induló startupok


arany

2016. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valami más ötlet mint bkk jegy vagy induló start upok?
2016. márc. 30. 15:52
 4/10 anonim válasza:
föld vásárlás
2016. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Múltkor kérdezte valaki, hogy mit kezdjen a 10 milliójával adtam neki tanácsot még pedig olyat, hogy ha megfogatta volna akkor 3 nap alatt 813 825 Ft profitot tudott volna csinálni. Csak lepontozást kaptam semmi mást. A helyzet az, hogy az a legjobb befektetés amihez értesz.

Itt amúgy meglehet tekinteni a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..

2016. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Ha pedig csökkent volna a namecoin ára, akkor bukott volna rajta.


Tuti befektetés:


Alacsony áru ingatlan.

2016. jún. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Ha pedig csökkent volna a namecoin ára, akkor bukott volna rajta." Ha csökkent volna mondjuk 0.32/$ akkor ennyi lett volna a veszteség 813 825 Ft 10 milliónál, bár ez az ár eléggé alacsony nagyon hamar elfogja érni a 0.40/$ de tételezzük fel, hogy nem, és nincs kedvem kivárni, akkor fogom, és eladom különböző aukciós oldalakon úgy, hogy még minimális profitot is tudok vele csinálni vagy kihozom nullára. Bár ez eléggé hosszú folyamat, 10 milliónyi namecoint értékesíteni, de nem lehetetlen vagy is nagyon nehéz vele bukni, ahhoz képest, hogy hatalmas profitokat lehet vele csinálni. Amúgy aznap este felment az árfolyam 0.40/$-ig. Persze valós kézzelfogható érték nincs a online cointok mögött, így ez igen magas hozam elérésére képes kockázatos befektetés. De jobb mint a tőzsde szerintem, mert ha a tőzsdén lemegy az árfolyam és benne van a pénzed akkor nem tudsz sok mindent csinálni, vársz vagy eladsz veszteséggel.
2016. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 elég lett volna ha annyit írsz, hogy tévedtél és / vagy fingod sincs az egészről. :)
2016. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Lehet, hogy te minimálbérért tolod ezért írsz ilyeneket, nem tudom, de én ezzel elég szépen keresek, amúgy meg jó szándékom jele képen írtam csak ezt le, mindenki abba fekteti be a pénzét amibe akarja, én egy forintot sem kapok azért mert valaki úgy mond használja ezt a lehetőséget, vagy is nem vagyok előrébb ha segítek valakinek.
2016. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valami más ötlet?
2016. jún. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!